"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Sukně Lenky Střelenky

5. září 2018 v 20:42 | Shira Elizabeth |  Tvořeníní
Již před čtyřmi (si to pamatuju, přece) lety jsem si v sekáči koupila černou sukni s barevnými obrázky. Nějak mě přilákala. Byla mi dost velká. Tak o dvě velikosti, ale já jí chtěla nosit v pase, takže jakoby to bylo mnohem víc.
Hned potom, co jsem si jí koupila, jsem na ní našila mašli. Na stažení.
Jenže jsem pak po nějaké době zjistila, že takhle se mi to nelíbí.
Už jsem jí skoro poslala do světa, ale pak jsem si všimla něčeho fascinujícího. Zjistila jsem, že Lenka Střelenka má úplně tu samou. (Na pottermore)
To jsem jí už nemohla jentak pustit.


Je šitá ze 3 dílů. Přední a dva zadní. Proto jsem se rozhodla Odpárat pas až tam, kde začíná přední díl a zůžit jí po stranách, aby to bylo trochu vyrovnané.

Pak následovalo ono zúžení, ustřihnutí přebytečné látky a navrácení pasu tam, kam patří. Ten jsem samozřejmě musela taky zkrátit.

Pak jsem si také našila zpátky tenhle bezpečnostní knoflík a i když zip se netváří, že by měl sebemečí choutky se rozevírat. (A původně jsem ho našila na špatnou stranu c: )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama