"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Cestovní penál na jehlice a háčky

4. července 2018 v 19:48 | Shira Elizabeth |  Tvořeníní
Prázdniny jsou tu a cetování začíná ^^ No a jelikož moje pletací plány jsou velké, je potřeba si pletení vozit sebou. (A protože letos jedeme autem, nemusím se bát si brát klubíčka do letadla.)
S cestováním začínám už dneska a proto jsem se hned po návratu domů ze státnic vrhla ke stroji a užila si cestovní penál na jehlice.


Jeden velký doma již mám. Je moc super, ale rozhodně není třeba si sebou brát všechno. Krom toho jsem si chtěla udělat i prostor pro nůžky, které jsou určitě potřeba.

Jako materiál jsem využila zbytky látek, kterých nemám zrovna málo. Dřínovinu z kraťasů a kytičkovou látku z... Kdovíčeho.
Právě teď se dost rozjely nažehlovačky a džínovina k nim úplně svádí. Krom toho jsem chtěla mít uspořádáno, kde je ktará strana.

Z nového materiálu jsem tedy použila zip, lem, gumu, onu nažehlovačku a kousíček suchého zipu. Koupila jsem si původně 3, ale ty dvě další jsem se rozhodla napoužít.

Penálek tedy obsahuje očka na jehlice a háčky, kapsičku na zaražení, kapsička na značkovače a cokoliv, co se tam vejde, očko na počítač řad, kapsičku na nůžky a oletenost na jehlu.

Uvnitř jedné a druhé vrstvy džínoviny je měkká výplň, díky které je penál dost tvárný a pojme i celé klubíčko. Sice se u toho zdeformuje, ale s tim se dá počítat, když už tam to klubíčko rvu.
Celkem mě vyšel na 69 korun.

Jaké hračky si berete na cesty vy?? :)
(Ještě beru knížky krom pletení)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 padesatka padesatka | E-mail | Web | 12. července 2018 v 6:21 | Reagovat

Já měla jen jeden výtisk Reflexu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama