"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Bajky Barda Beedleho (J.K. Rowling)

6. září 2017 v 20:32 | Shira Elizabeth |  Knížky
Dle všeho mám teď zcela čarodějnické období, takže není nic lepšího, než si přečíst čarodějnické pohádky ^^

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera.
Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě - právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob - lordu Voldemortovi. (databázeknih)


Krásně roztomilá knížečka pohádek. Mám pohádky ráda a velmi se mi líbila. Jen škoda, že je tak krátká - hodně obsahu jí dodává kometář Albuse Brumbála. To je asi jediná výtka.
Krásné ilustrace a celkově grafika vzhledu.
V případě, že se mi někdy přihoděj děti, bude tohle jedna z knížek, kterou jim budu předčítat. (Pak ještě kočičí pohádky a skotský pohádky, hehe ^^)

Hodnocení: ♥♥♥♥♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama