"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

O počítačových hrách, které jsem si užila.

21. prosince 2016 v 18:46 | Shira Elizabeth |  Slova o něčem - témata
Blíží se Vánoce a prázdniny. Sice krátké, ale přece. Rozhodla jsem se konečně zveřejnit článek o hrách, které jsem letos hrála. Jelikož bude volno, máte možnost je vyzkoušet a nebo mi poradit nějaké další ^^


Tak trochu jsem vždycky chěla hrát hry na počítači. Bohužel mě dřív zrazovalo připojení nebo grafická karta. Popřípadě obojí. Na všechny pokusy jsem se vykašlala. Pak jsem si jednou zahrála Left4dead a to bylo ono.
Někdy začátkem roku 2016 mi bylo doporučeno a stáhnuto několik her a postupně se přidali další. Jde o hry, ke kterým nepotřebuju internet a někdy jsem dokonce hrála i bez myšky. A chci se podělit o svůj pohled na ně.

Samorost 3
Původně jsem byla poněkud skeptická, protože se mi nelíbil ten skřítek, ale naučila jsem se ho mít ráda. Je mi jasné, že když kvůli každý hlouposti na kterou nemůžu přijít koukám do návodu není to úplně ono, ale byla to moje první hra a já se nějak musela naučit jaké triky má cenu zkoušet a jaké ne.
Je to roztomilé, organické a jsou tam zvláštní tvorečkové. Zvuk je naprosto kouzelný. Tak moc, že seégra chtěla, abych si to vyndala ze sluchátek a pouštěla to nahlas :D Bylo mi trochu líto, že už je konec, když jsem dohrála.

Limbo
Nějak se mi objevilo v počítači. (A asi mám tušení, kdo za to může.)
Přijde mi to lehčí a jasnější, než Samorost. Člověk prostě jde na jednu stranu a když to dál nejde, musí to nějak logicky vyřešit. Někdy to docela trvá. Chtělo by to nějaký počítač smrtí, protože myslím, že stovka byla ještě málo.
Celý je to takový.. Roztomilý. A taková jednoduchá grafika.. A tak. Je to pěkný, fakt. Hodně se mi to líbilo. Ale z konce mi je trochu smutno, i když to skončilo dobře... Ale prostě to skončilo :D

Botanicula
Veliká roztomilost. Dokonce i ta houba se mi líbí a to houby nedokážu vystát.
Je to naprosto úžasná hra a já se teď nemůžu rozhodnout, jestli jí mám radši než Limbo nebo ne. Protože.. Ač není tak logická, ale hlavně klikací, je naprosto rozkošná a to já ráda. Teď se tak nějak snažím pozapomenout, jak to tam všechno bylo a dát si druhé kolo, kdy se pokusím posbírat úplně všechny kartičky a uvidím, co se stane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 21. prosince 2016 v 19:06 | Reagovat

Děkuji, vyzkouším to Limbo :-)  :-)

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 21. prosince 2016 v 19:15 | Reagovat

[1]: Nemáš zač, hodně štěstí :)

3 Sabča Sabča | Web | 22. prosince 2016 v 18:57 | Reagovat

ta 1. je dobrá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama