"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Penny Dreadful (seriál)

5. října 2016 v 19:05 | Shira Elizabeth |  filmy
Výpravné seriálové zpracování původně hrůzostrašných povídek vydávaných v Londýně na začátku 19. století, jimž dal název fakt, že výtisk stál právě jednu penny. Týden co týden čekali dychtiví čtenáři převážně z řad chudiny na známé hororové postavy v podobě Frankensteina, Doriana Graye nebo hrdinů z románu Drákula. Všechny nestvůry jsou zasazeny do temného viktoriánského Londýna a kromě krásně strašidelného původního příběhu nabízí jejich seriálové zpracování i kvalitní dramatickou podívanou.(HBO Europe)

Kamarádk mi doporučil tenhle seriál a mě byl otrochu líto, že je ukončený, už když jsem se podívala na popis. Hororové příběhy, to je moje oblíbené. To jsem ale nevěděla, že všechny příběhy zahrnou do jednoho velkého, kde se akorát objevují různé postavy. Mina, Viktor Frankenstein, Dorian Grey, vlkodlaci...
Ke konci mi to připomnělo bitefight (boj mezi upíry a vlkodlaky). Měla jsem ráda Doriana, ale trochu jsem čekala, že nakonec umře... Neumřel. Byly tam i čarodějnice a Lucifer.
Všechno v temním viktoriánském Londýně. A i když to zní trochu moc splácaně, nepřišlo mi to zlé. Bylo to splácané pěkně.
Krom toho Dorian a Ethan byli pěkní na koukání c: Dokonce jsem měla nakonec hodně ráda i Frankensteinovo monstrum a to i přes to, že na začátku byl spíš nesympatický.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama