"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Sucide Squad

15. srpna 2016 v 19:23 | Shira Elizabeth |  filmy
Nejsem fanoušek DC, ale kvůli Jaredovi a Caře jsem udělala vyjímku.
Malinko utříděný sled myšlenek.


Bylo to temný, což prej fily od DC jsou.
Myslela jsem, že tam bude víc Jokera. Bez něj a Harley by to byla šílená nuda, takhle to alespoň doplňovala. Protože Harley byla skvělá. Vážně mi tam chyběli docela dost.
U každý jiný postavy by bylo divný, že změnila účes, namalovala se a dokonce si i snad dobarvila vlasy, ale u Harley to divný neni. Člověka to sice zarazí, ale nepřijde mu to divný.
Cara byla taky docela fajn, ale ona je trochu čarodějnice i ve skutečnosti.
Batmana pořád nemám ráda... Fakt, že ho hraje Ben Affleck tomu vůbec nepomohl - spíš naopak. Protože toho taky nemám ráda. Nevypadá pak ani elegantně, ale jako hromotluk.
Jsem ráda, že se mi trochu přiblížil Harleyin příběh, protože o tom já nic moc nevím.
Jo a líbila se mi ta "bitva bohů". Jakože ta chvíle, kdy bojoval čaroděj (Asi?) a bůh ohně. Protože to se tvářilo tak hezky aztécky, incky.. A tak. Nebo teda mě to přišlo.

Ono to nakonec bylo hlavně o Harley i když to nebylo jenom o ní. Ale ona je prostě ta hvězda filmu. I titulky byli ve stylu Jokera a jí.

Vím, že mnozí považují film za moc špatný.. Minimálně lidé z mého FB, ale mě spíš přijde smutné, že všechny nalákali na Jokera, který tam moc nebyl..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama