"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Peříčkový náhrdelník

14. srpna 2016 v 20:27 | Shira Elizabeth |  Tvořeníní
Po dlouhé době sbírání peří jsem se rozhodla ho konečně nějak zužitkovat. Do teď jsem si ho občas píchla jen tak do vlasů, ale pak jsem na netu objevila náhrdelníky a přívěsky, kde peří používali. A jak lépe peří zneužít, když mám ráda věcičky na krk.


Kovové koncovky jsem koupila ve stoklase - oficiálně to jsou koncovky na kůži, ale fungují i takhle. Řetízek mám z blešáku a kroužky bůhví odkud. Ale všechny komponenty se dají ve stoklase najít. Peří je pravé posbírané povenku a na zahradě.

Odklopila jsem kroužek u koncovky, abych mohla pírka prostrčit skrz, narvala jsem je tam a pak celo utu pružinku zmáčkla. Když jsou pírka tenká, tak jí rozmáčknete, ale máte pak jistotu že peří nikam neuteče. Asi by se dala i vlepovat, ale tomuhle věřim víc.

Pak navlékneme další kolečko na kolečko pružniky a to provlékneme ještě skrz kroužek v řetízku, aby se přívěsky nehýbaly. Tohle jsem udělala pětkrát a bylo to. Teď doufám, že mě nebude chtít chytit žádná číča c:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama