"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Zhasínáme v Říši divů (DBC Pierre)

27. července 2016 v 20:52 | Shira Elizabeth |  Knížky
"Zhasínáme v říši divů je třetí román DBC Pierra, známého bouřliváka britské prózy. Opět přichází s oslnivou burleskou plnou literárních reminiscencí i sžíravě vtipné kritiky dnešního obžerného světa. Gabriel Brockwell, mladý estét a poeta znavený životem, se vydá hledat svou říši divů, objede přitom svět. Série divokých večírků, jimiž prochází od Londýna přes Tokio či Galpágské ostrovy, vyvrcholí dekadentně opulentní oslavou v majestátních prostorách berlínského letiště Tepelhof. DBC Pierre v plné parádě!" (databáze knih)

Kniha, jejíž hlavní hrdina se chce už na začátku zabít. Nejdřív jsem nevěděla, jestli mi je Gabriel sympatický nebo ne. V Tokiu byl docela na zabití protože to všechno způsobil on. I když to nakonec vyřešil.
Někdy se zamýšlel nad zajímavými věcmi - kdo přišel na to, že štěstí je základní stav a jakmile někdo šťastný není je potřeba to změnit.


Pozor spoily:
Je takový blbý, když osoba už konečně koná a vy vidíte, že vám zbývá ještě nějakých 30 stran do konce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama