"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Posledních pár zážitků

9. března 2016 v 20:26 | Shira Elizabeth |  žiju!!
Tenhle semestr se rozhodli, že nás nechají sežrat úkoly. Průměrně 8 úkolů na předmět a 2 výkresy. To neni málo.
ALE
I tak jsem se zůčastnila pár akcí v posledních dvou týdnech.
Byla jsem na plese mé milé Kameko (kdo nezná, určitě koukněte na její stránky), pak se socializovala s lidmi a kočkami, tenhle víkend jsem navštívila Metroplex (díky kterému se dostanu na Junktown, kde budu moct okukovat zvláštní lidi a vůbec) a pak jsem se také díky jednomu kamarádovi, vcelku náhodou, ocitla na food festivale.

Ples byl.. No ples. V Praze. Ne u nás v divadle. Nejsem zvyklá na tyhle jiné prostory. Pak ale přišly alkoholy a bylo. Bylo to fajn.
A hlavně - Kameko měla úžasné šaty. Teda hlavně sukní. Vánoční světýlka překrytá tylem. Omnomnom.
Taky se na ní koukněte, jak jí to slušelo.

Socializování byla fajn. Kočky samozřejmě vyhrávají, ale lidé byly taky ok. Skončila jsem olízaná a ochlupacená. Samozřejmě za to mohly kočky.
No a pak přišla dlouho očekávaná chvíle - lidi v postapo hadrech a fronta na přihlášky na Junktown.
Metroplex byla postapo akce ve sklepě v holešovické tržnici. Osobně bych možná víc uvítala pravou akopalypsu a tohle mi někdy přijde trochu vyumělkované, ale nakonec mě to docela zajímá. Chci toho zkusit být součástí víc, než jen díky svářečským brýlím (za něž děkuji kamarádovo dědovi, který je celý svůj život pečlivě patinoval). No a součástí budu právě na tom Junktownu, protože jsem byla hned asi desátej člověk v řadě.

Krom jiného jsme se tam setkali s jedním kamarádem, který nás pozval na food festival a bylo to jedno z těch hodně dobrých rozhodnutí. (Narozdíl od zkoušení nových bot.)
No a nakonec jsme se vypravili na knižní burzu. Hledala jsem Stroj času od pana Wellse a bohužel nenašla. (Kdo by věděl nějak určitěji, kde hledat, byla bych ráda. A knihovna či nekonkrétní antikvariát není správné řešení.) Ale zato jsem ulovila Frankensteina. Už jsem ho jednou četla, ale anglickou verzi pro děti, protože to byla zrovna jediná volná verze u nás v knihovně. Tentokrát mám celý příběh i když ne v originálním znění, ale to nevadí.
*Moje úlovky*
A teď mě čekají úkoly, pletení, a shánění částí kostýmu a podobných věcí.
Krom toho jsem malovala, ale o tom zase příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M M | Web | 11. března 2016 v 12:18 | Reagovat

Teda, při takové náloži úkolů bych to asi moc nezvládala. Ale důležité je se NENUDIT, takže to vlastně zvládáš moc dobře. :) Samé zajímavé akce. Praha nevypadá z tohoto pohledu zas tak špatně.

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 11. března 2016 v 14:29 | Reagovat

[1]: Nenudím se, to opravdu ne :D Praha je - co se akcí týče - skvělý místo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama