"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

ZOM-B (Drren Shan)

20. února 2016 v 18:28 | Shira Elizabeth |  Knížky
Když se na YouTube objeví první záběry útoků zombií, nikdo jejich pravosti nevěří. I když hrozí, že oživlí mrtví zpustoší celý svět. Avšak pro B je mnohem důležitější, aby přežila na střední škole a vyhnula se svému alkoholickému a tyranskému otci.

Když zombie dorazí k nim do školy, B bude muset rychle najít ještě někoho dalšího, kdo přežil, aby se zachránila. Musí vyměnit školní chodby za ulice vymřelého Londýna a hlavně přežít!


Tuhle knihu jsem si pořídila hlavně proto, že Darren je můj oblibenec. Chtěla jsem zjistit, jestli mě zombie v jeho podání začnou bavit a nebo mě dál nebudou zajímat. No... Pořád je nějak neobdivuju.
Krom toho mě trochu štve zvyk dělit ságy na milion krátkých knížek. Kdybych chtěla, tuhle přečtu za den. (Kdybych nedělala nic jiného.) A to přitom čtu docela pomalu. A představa, že mě čeká ještě dalších 11 (asi) knížek, než zjistím, jak celý ten příběh skončí.. No, docela mě to odrazuje. Ale to bude mžná těmi zombie, protože na mě zas tak nezapůsobili.
První díl byl takový rozjezd. Nechci srážet celou ságu kvůli prvnímu dílu, protože ten příběh, který se skrývá za tím vším bude zcela určitě úžasný a magický jako vždy, ale rozjezd nic moc.
Zde nepůjde hlavně o zombie, ale o B - hlavní hrdinku. A její příběh. Klidně by v knize mohli být vraždící žáby, na tom nesejde, hlavní bude to okolo.
Určitě si přečtu, jak to bude pokračovat, ale spíš skrze recenze a wikipedii a tak, ale další knížky už si pořizovat nebudu. Zombie nejsou pro mě.

Ale pro lidi, co zombie bavěj tohle bude určitě super počtení :v
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Opica Opica | Web | 22. února 2016 v 22:25 | Reagovat

To mně na Darrenovi štvalo taky :D, půjčovala jsem si díly z knihovny a než jsem se dostala k dalšímu, už jsem si nepamatovala, který že jsem to četla předchozí...

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 24. února 2016 v 9:27 | Reagovat

[1]: Mě to u těch předešlých sérií tolik nevadilo... Protože jsem četla jen tohle a ono než něco přeložily, trvalo to rok, takže to nevypadalo tak hrozně :D Ale teď jsem docela ráda, že mám všechny díly, protože si to můžu přečíst znovu :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama