"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Příšerné příběhy Vánoční (Chris Priestley)

18. února 2016 v 19:26 | Shira Elizabeth |  Knížky
Ledový vichr
se prohání mezi stromy,
stíny se dlouží
a ve sněhu křupou
plíživé kroky...

Anotace
Praskající oheň v krbu, plíživé kroky křupající ve sněhu a doslova mrazivé tušení hrůzy. Ano, opět jsou tu tolik oblíbené Příšerné příběhy britského autora Chrise Priestleyho, kterého při návštěvě Prahy u příležitosti vydání českých překladů jeho knih město natolik nadchlo, že uvažuje umístit sem děj některého ze svých dalších děl. V sedmi příbězích prodchnutých tajuplnou, strašidelnou atmosférou čeká na čtenáře spousta geniálně nečekaných zvratů a samozřejmě nezbytné, hrůzu nahánějící poučení, že není radno porušovat pravidla ani psané či nepsané zákony a že zlé, zlomyslné chování je po zásluze potrestáno. (Kosmas)


Téměř dva měsíce po Vánocích je nejlepší čas si přečíst nějaké ty strašidelné historky. Abych se do těch dalších stihla přestat bát.
Jelikož jsem četla předešlé 3 knížky od pana autora - musím říct, že je to zase to samé.
Což je fajn. Je to strašidelné, ale bohužel místy už dost předvídatelné. Tentokrát všechny příběhy nespojuje nějaký strašný nadpříběh. Je to jen 7 povídek.
Je to jako s každým strašidelným příběhem - být tam, tak se zblázním strachy. Ale takhle mě to zase až tak nevyděsilo. I když poslední příběh jsem nečekala.

Takže creepy jako obvykle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 21. února 2016 v 15:53 | Reagovat

To chci!

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 24. února 2016 v 9:26 | Reagovat

[1]: Pořiď :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama