"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

101 věcí, které jsem se naučil na architektuře (Matthew Frederick)

19. února 2016 v 19:48 | Shira Elizabeth |  Knížky
Toto je kniha, kterou chtějí mít studenti architektury na stole ve studiu a ve své tašce. Možná ji nebudou číst před svými profesory, protože je psaná jasným a jednoduchým jazykem, který se při výkladu ve škole často spíše komplikuje. Kniha přináší 101 stručných a výstižných lekcí navrhování, kreslení a prezentace vaší práce - od základní otázky "Jak nakreslit čáru" po složitost teorie barev vám poskytne úvod k učebnicím a knihám o architektuře a vyjasňuje to, co ve studijním plánu zůstává někdy mlhavé a nedokončené. Autor je architekt a učitel, který si přál, aby taková kniha existovala v době, kdy byl sám student. (kosmas)


Tuhle věc mi doporučil tumblr. Prostě jsem jí tam našla a zaujala mě a musím říct, že jsem udělala dobře, že jsem si jí pořídila. Přesto, že se pohybuji ve vedlejším oboru (zatím), určitě mnohé rady využiju. A v případě, že je nevyužiju ve škole, tak určitě v praxi při tvoření ostantích věcí. Občas se hodí každá malá rada.
Jsou zde jen základní rady, takže pokud chce někdo vědět víc, musí sáhnout po nějaké jiné knize.
Kniha, co splňuje očekávání.
A jsou v ní pěkný nákresy.
A žádná zmínka o zlatym řezu. Fakt doporučuju c:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama