"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Kdyby sis měl vybrat superschopnost,

31. ledna 2015 v 19:35 | Shira Elizabeth |  Téma týdne
jaká by to byla??
Když jsem byla malá, hodně jsem nad tím přemýšlela. Bylo by pěkné umět být neviditelná, umět číst myšlenky, mít laserový pohled, umět létat... Ale vybrat si jen jednu, to je těžké.


Být neviditelná - to se občas hodí, ale docela bych dokázala být neviditelná i bez superschopnosti i když ne absolutně. Ale být šedou myškou je skoro stejné v některých ohledech.
Supersíla by občas taky nebyla špatná. Člověk by tak trochu mohl zničit některé lidi nebo se jim minimálně ubránit, když by to bylo nutné. Ale určitě to není můj favorit.
Schopnost léčit - no... Tak, né, že by to bylo úplně zbytečné, ale vsadím se, že to by mě pak docela dost lidi využívali, pokud by se to profláklo. Ovšem, pokud by šlo jen o uzdravování sama sebe (jako u Wolverina), tak by to nebylo špatné. Ovšem, to by pak skoro hraničilo s nesmrtelností, která není zrovna pro mě.
Dýchání pod vodou - jo, to jsem vždycky chtěla umět. Ale když jsem zjistila, že v moři jsou taky příkopy a podobně, trochu mě to vyděsilo a dýchat v bazénu je krapet zbytečné.
Nezranitelnost - s tou je to jako s tou schopností léčit a nesmrtelniostí. Člověka, co ani nedokáže umřít to tu přestane bavit. Aspoň mě by po čase přestalo. I když by bylo hezké nemít modřiny a škrábance.
Schopnost cestování časem - tak, každý chtěl občas odcestovat a něco změnit. Jenže bůh ví, jak by to pak dopadlo, kdyby sme začali měnit věci v minulosti. Ale podívat se do budoucnosti může být zajímavé. Ale ty problémy do kterých by se mohl člověk dostat... No nevím, nevím.
Vidění ve tmě - no... Pokud člověk není kočka, tak se to občas může hodit. Každopádně pokud nechcete vykrádat v noci banky nebo potají sledovat v noci lidi, tak můžeme úplně v klidu používat baterku.
Telepatie - to není tak neskutečné. Hodněkrát jsme to zkoušeli a jednoho kamaráda jsem tím docela dost odstřelila, když jsem mu řekla přesně, co si myslel. A to dostal úkol myslet na tvar z omezeného výběru a nevybral si z něj. Každopádně, dkyby to fungovalo dokonale, bylo by to lepší, ale myslím, že to umět nepotřebuji.
Superrychlost - no to by ke mě opravdu nesedělo.
Umět ovládat počasí jsem vždycky chtěla. Ale pořád to není ten top. Každopádně bych s tím uměla naložit. A moc by mě to bavilo.
Umět předvídat budoucnost je trochu děsivé. Občas prostě nechci vědět, co se stane.
Manipulace s časem - to je skoro podobné jako cestování časem. Jen mi to přijde o něco víc užitečné a míň nebezpečné.
Schopnost mluvení se zvířaty - ne, že by se nehodila, ale.... Bez toho se obejdu, se zvířaty si člověk může rozumnět i tak.
Nesmrtelnost - tu bych opravdu nechtěla. A pokud ano, tak bych chtěla mít možnost se zabít. Ona neni sranda pak zůstat na světě sám, protože všichni ostatní už jsou mrtví.
Kontrola mysli se může hodit. Je to jedna z těch, co by se hodila v hodně případech i teď.
Létání - můj favorit. Vždycky jsem chtěla umět létat. Zbožňuji své sny ve kterých létat dokážu a vždycky tak nějak doufám, že se stanou skutečností.

Já mám jasno.
A jakou superschopnost byste chtěli mít vy??
Můžete si vybrat jen jednu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sůvě z planety X Sůvě z planety X | Web | 31. ledna 2015 v 20:03 | Reagovat

Určitě mluvení se zvířaty. Telepatie by byla taky dobrá, ale mohla bych se dozvědět co nechci. Mluvení se zvířaty se mi nejvíc líbí proto, že jich máme doma spoustu a někdy nemám chuť řešit věci typu: "A sluší mi ty kalhoty?" "Dneska jsem měla hrozný den v práci ... " nebo "Já z toho mam depku ...".

I když s naším psem by to bylo dost jednosměrné:
Já: "JAk se máš?"
Pes: "Jídlo!"
Já: " Až večer, jak se máš?"
Pes: "Jídlo!"
atd ... :DD

2 Sue Sue | Web | 31. ledna 2015 v 20:16 | Reagovat

Já bych rozhodně volila cestovat časem :-) Ostatní schopnosti mě nijak zvlášť nelákají.

3 Captain Captain | Web | 31. ledna 2015 v 20:40 | Reagovat

Kdybych si neměla vybrat jen z těchto schopností, určitě bych sáhla po manipulaci. Nedávno se mi o tom zdálo a manipulace lidmi? Proč ne, líbilo by se mi to... Sakra by se mi to líbilo!
Ale z těchto? Tak určitě neviditelnost ^^

4 yuki yuki | 31. ledna 2015 v 22:14 | Reagovat

Aj mojim favoritom je lietanie a ešte by som pridala telekinézu. Mám rada sny, kde môžem lietať a zároveň aj pohybovať či tvoriť veci. Vlastne je jedno aký to je sen, keď si ja sama ho môže pretvoriť. :-D

5 Berry Berry | Web | 4. února 2015 v 16:39 | Reagovat

Věčné dítě :-)

6 Los kokos Los kokos | 17. května 2015 v 22:32 | Reagovat

Ovládat každou částici vesmíru. Tudiž bych si mohl dělat co bych chtěl např. zastavit čas, létat číst myšlenky prostě všechno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama