"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

La Femme a tak

22. prosince 2014 v 15:24 | Shira Elizabeth |  žiju!!
Třinátého (což bohužel nebyl pátek, ale sobota) jsme se s mým oblíbeným člověkem a jedním jeho kamarádem vypravili do klubu Progress, kde se konala La Femme párty. Tedy párty pořádaná projektem La Femme, což je projekt, který vyzdvihuje ženskou krásu.


K vidění krom hromady krásných slečen byly také fotografie od Marius Sachtikus Photography, obrazy od Terezky Rosier, kožené masky od Skiry a prádélko od Riwy Nerony.
Krom těchto talentovaných alternativních lidí zde byly i další múzy, které pomohly projektu vzniknout, či se na něm nějak podílely. Například prsteny od BBQ prstenstva, které byli vyroběny speciálně pro tuto příležitost.
Člověku skoro přecházeli oči, když viděl tolik krásných žen ať už na fotkách nebo v reálu. A to nemyslím, jen slečny, které měly nastarosti program, ale i ty, které se jen přišly bavit.

Z programu jsem toho bohužel moc neviděla, jelikož jsem hobit a cpát se dopředu se mi zas tak moc nechtělo. Z přednášky jsem si odneska převážně pojem "plná zadnice" a tak podobně. Ale bavila jsem se s přáteli, po dlouhé době jsem se objala s Kameko a poznala nové lidi.
Fotografie a víc najdete na stránkách umělců a na stránkách události, kde taky můžete objevit další lidi, kteří se podíleli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loompeek Loompeek | 23. prosince 2014 v 0:08 | Reagovat

To vypadá hodně :3

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | Web | 23. prosince 2014 v 23:17 | Reagovat

[1]: Je to hodně :) (I když si nejsem úplně jistá, co přesně to znamená, u nás se tenhle výraz nepoužívá :D )

3 Loompeek Loompeek | 25. prosince 2014 v 1:08 | Reagovat

hodně :3 ... ten smajlík tam hraje hlavní roli :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama