"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

This is Halloween

1. listopadu 2014 v 17:00 | Shira Elizabeth |  žiju!!
Halloween je sice 'strašnej americkej zvyk' a 'přece ho nebudeme slavit v evropě' a tak vůbec. Ale co tak vím, tak to tak úplně není pravda, protože stejně všechno vychází z pohanskejch svátků a ty jsou fajn kdekoliv. Takže to, že Halloween je fuj a nepatří do čech nechci slyšet - mě se líbí a s radostí ho budu slavit, když to půjde.

Mám ráda strašidelné převleky, ale obvykle to skončí tak nějak neprofesionálně. Jenže s roky se trochu zdokonaluju v malbě na obličej a tak to postupně vypadá líp a líp.
Jelikož jako čarodějnice vypadám i normálně, rozhodla jsem se, že vyvenčím svoje elfí uši a budu za démona. Moje žena mě ve dveřích ani nepoznala. Jenže pak zpoza mě vyběhl šílenej klaun a jí bylo jasný, kdo to přišel.

Máma mě poslala ven s tim, že se mě bojí. Měla jsem na obličeji asi tak tunu makeupu, barvy na obličej a dětskej pudr. Trochu mě děsí představa toho, že některé slečny nosí stejnou vrstvu mekaupu každý den. Vůbec to nechtělo dolů. Dokud jsme byli v pubu, tak jsem se bála, aby se mi nesmyla pusa, ale když jsem pak přišla domů a snažila se to dostat dolů skoro to nešlo. Takže jsem se bála úplně zbytečně. Zjistila jsem, že takovje korektor, černá rtěnka a pudr jsou opravdu pekelná kombinace a nejdou dolu ani násilím. Zdevastovala jsem tolik odličovače, že se divim, že mi vůbec zbyl obličej. Ale jinak musím říct, že udělat si na obličeji tohle je fakt lehký. Zvlášť, když má doma člověk takovou zásobu černejch stánů a barev jako já.
Myslím, že jsem si pod oči dala konturku na rty, ale tak nějak to funguje :D

Taky jsem poskytovala barvy pro šíleného klauna.
A stprávná odpověď na otázku "kdo to stojí za tebou?" je "ale za mnou nikdo nestojí."
Byli jsme na akci v Dublin pub, což je místo, kde jsem byla poprvé v životě. Kupodivu naše skupinka nebyla jediná v kostýmech. Ale že by tam bylo překostýmováno se taky říct nedá. Trochu jsme způsobili rozruch, ale každý v masce dostal paňaká hrušky zadarmo. Taky měli speciální drinky, kde byla želatina alkohol. Bylo to moc dobrý.
Opět jsem si uvědomila, jak ráda mám šílený makeup :D Tak trochu přemýšlím, že takhle budu chodit i normálně. Nebo aspoň trochu, protože noaco, že mám tužku na pusu pod očima.
Jo a aby bylo jasno, tohle nejsou moje vlasy. Opravdu jsem se nenechala ostříhat a obarvit. Prostě jen jsem chtěla sem tam změnu a byla to levnější změna, než opravdová barva.
Jo a zase mám na uších lepidlo -_-


A kdo by snad chtěl, může kliknout tady na obrázek a třeba mi dát hajp na lookbooku c: Ne, že by to nějak extra k něčemu bylo, ale každej má rád hajpy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 17:26 | Reagovat

Vážně chci někdy oslavit Halloween, ale má rodina je v tom hrozně.. jak to říct? Česká, jestli to chápeš. Takže si musím počkat, až se odstěhuji nebo až najdu místo, kde by se ten Halloween dal oslavit. :-)

Máš pravdu, není to americký svátek. Dneska mě na facebooku rozesmálo tak milion komentářů od lidí, kteří si stále myslí, že to je americký svátek,.. :-D

2 Jitka Jitka | E-mail | 1. listopadu 2014 v 18:34 | Reagovat

Správně! Každý ať si slaví co chce. HALLOWEN SICE NENÍ NÁŠ SVÁTEK, ALE JÁ SI Z DĚTSTVÍ PAMATUJI, ŽE SE U NÁS NA VESNICI NĚCO TAKOVÉHO, VŽDY SLAVILO. Vyřezávaly se dýně a pak se chodilo po dědině a strašilo. Neznaly jsme sice původ, ale moc jsme se na to těšily(my děti.) Jediné. co mi vadí, je, když nám tyto svátky vnucují media.
Malování se ti opravdu povedlo!

3 Little Little | Web | 1. listopadu 2014 v 20:14 | Reagovat

Povedený kostým :-)
Přesně tak, nechápu lidi, co ho kritizují; kdybych mohla, slavím něco takovéh každý měsíc aspoň třikrát! :-D
Pěkný článek i fotky :-)

4 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 20:25 | Reagovat

Skvělý převlek a makeup  S kamarádkou slavíme halloween vždy se vší parádou-ve třeťáku na střední  sme šly na halloween převlečené za čarodějnice do školy, což učitelé trochu blbě snášeli… A včera-lehce posilněné alkoholem-jsme jako správné milovnice Tima Burtona zpívaly v metru právě „this is halloween“…nemůžu se dočkat na další oslavy :D

5 shira-elizabeth shira-elizabeth | Web | 2. listopadu 2014 v 16:54 | Reagovat

[1]: Tak já rodinu jen donutila vydlabat dýni jednou.. Jinak to taky nějak neslaví, ale máme všichni rádi netopýry a tak podobně, takže minimálně obdivujeme dekorace :) Jinak nějak pořádně slavím vždy s přáteli.

[2]: Děkuji :) Trochu závidím, my jsme zavedli jen společné převlékání se za strašidla :D

[3]: Děkuji :) Přesně!! Asi takhle prostě budu chodit občas do školy :D

[4]: Já šla do školy za kostru :D Biologům se to líbilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama