"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Strážci galaxie

5. srpna 2014 v 17:39 | Shira Elizabeth |  filmy
Kamarádka mě požádala o doprovod na nový film. No a jelikož je Marvel můj oblíbenec a kamarádka má do kina slevu, přemlouvala mě jen dva dny a šlo se.
Byly jsme na 2D projekci. Protože 3D dělají jen s dabingem a ten nemám ráda. A občas bylo trochu poznat, že 2D už se moc nenosí. Hlavně střepinové efekty v bitvách. Ale já alespn nemusela mít na nose brýle a přemýšlet jaký hlas má asi ve skutečnosti která postava.
Hlavní hrdina - Peter - byl trochu trouba. Ale uměl se poprat a měl zajímavé hračičky. I když nechápu, jak mohl tak lehce podlehnout Gamoře.
Gamora byla celá taková zvláštní. Na začátku byla nejzlejší a pak najednou začala bojovat mezi dobráky a ani jednou se je nepokusila podrazit. Bylo to trochu divné.
Mluvící mýval byl srandovní prvních pár scén, ale pak už člověk věděl, co ho čeká a bylo to spíše trochu otravné.
Groot byl sice trochu mimo, ale líbilo se mi, jak pomáhal. I když měl trochu moc schopností na strom.
A jméno toho posledního jsem zapomněla, protože prostě mi připomínal The Thinga. Taky by občas zasloužil kopnout.
Celkově bylo jasné, že to skončí, jak to skončilo, i když se objevili momenty, kdy jsem si říkala, že by to snad bylo nějak jinak. Ale jelikož mám ráda souboje, tak se mi to líbilo. Asi bych se na to příště koukala hlavně kvůli Peterovi, ale bylo to vcelku hezký.
Kamarád řekl, že je to trochu jako Star Wars. A jo, občas mi je to připomínalo.
A na konci byli strážci galaxie spíš jako Fantastická Čtyřka. Stejné charaktery. (Alespoň, co znám fantastickou čtyřku z animáků c: )
ČSFD - Momentálně 88% (a 88. nejlepší film, ty čísla hezky sedí)
Petera bych taky klidně unesla a nechala si ho, heh :v
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama