"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Výlet k hladině moře, aneb Amsterdam

2. července 2014 v 14:26 | Shira Elizabeth |  žiju!!
Na začátku mých prázdnin jsem se vydala za Vikingem. No, ukázalo se, že ten o mou přítomnost moc nestojí a tak jsem celou dobu strávila obdivováním baráčků a vymyšlením blbostí. A všechny blbosti se oběví tady c:
Baráčky mají moc hezké, ale některé se jim krapet naklání na stranu. Jsou cihličkaté, jako v anglii. Krom tý vody všude kolem, mi to občas hodně připoínalo Londýn. Obecně bych se tu docela hezky architektonicky vyřádila, jelikož ty rybníčky všude kolem po tom přímo volají.
Akorát to všechno trochu kazí všudypřítomnost kol. Jsou všude, a pořád cinkají, ať uhnete. A pořád jezdí. Zastaví je jen občas červená na semaforu. Jestli jste se někdy báli, že vás zajede auto, tak jste se ještě nebáli kol. Auta jsou najednou dost sympatická.
Navštívila jsem moře. Bylo placatý jako jejich krajina. Placatější, než ostatní moře. A v dálce byli vidět větrníky. Hodně větrníků. A taky mají u moře vcelku zimu. Nejlepší část na tom byla ta, že jsem si dala muffin. Racek pořád loudil i když jsem nic neměla. Tak jsem mo hodila papírek. Spolknul ho. Asi jsem zabila racka.

A vcentru je všude cítit tráva. Jakože úplně všude. Asi začínám na ten čmuch být alergická. Tak jako tak, jediné účinky byly ty, že mě škrábalo v krku, takže jsem moc rozdíl mezi trávou, co seženete tady a mezi tou, co mají tam nepoznala. Prostě ani jedna nefunguje.
Navštívilaj sem také kočičí muzeum. Živé exponáty byly nejlepší.
Miníkový obchod. Nějčastejší auto v Amsterdamu a okolí - miník. Měla jsem se na co dívat :3
Úžasné mezinárodní poštovní známky.
Pár kousků z návštevy zoo.
Rijks muzeum. Měli tam skoro všechno.
Třeba jednorožčí rohy.
Nebo podivná zvířata a sponky ve tvaru netopýrů.
Nebo zbraně.
A některé zbraně měli obličej.
A pak už jsem jela domů. A zjistila jsem, že vitamínová voda stojí míň než ta obyčejná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 7. července 2016 v 22:01 | Reagovat

Zápach trávy mi taky vadí, hodně. Na koleji ji pořád někdo kouří, nejraději bych těm lidem zavřela hlavu do dveří. To si nemůžou jít zakouřit někam, kde s tím nebudu tak vadit.
Jinak vypadá Amsterodam docela pěkně. Mě kola baví, nějaké bych si půjčila a jezdila sem a tam a omylem srážela lidi, jako jsi ty :D a pak bych ujela :D

2 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 8. července 2016 v 10:37 | Reagovat

[1]: Mě třeba teď, když už to nečuchám pořád nevadí.. A rozhodně to mám radši, než cigarety :D
Aby tě pak náhodou někdo neshodil z kola do tý vody, co je všude kolem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama