"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

A co ovlivňuje vás??

6. července 2014 v 18:11 | Shira Elizabeth |  Téma týdne
Co se vlivu týče, přemýšlela jsem, co má vliv na mě. Co mě ovlivňuje nejvíc. A musím říct, že asi na plné čáře vyhrává tumblr. A lookbook a podobná havěť. Módní trendy nevedu, spíše se na nich přiživuji. Proč si těžce vyrábět šaty, když se dají lehce koupit a poupravit. A často jsou takové trendy docela hezkým zrojem inspirace. Jelikož kombinování a podobně je už jen a jen má záležitost.
Ale nechci tu mluvit jen o těhle sociálních sítích, přesto, že mě ovlivňují až až. Chci zde představit trochu hudby, která mě změnila a svým způsobem dostala do momentálního stádia.

První jsou moje rozpadlí oblíbenci My Chemical Romance. Byla to jedna z mých prvních kapel. Oni pravděpodobně můžou za to, že moc ráda vypadám mrtvě. A taky za to, že se mi líbí divní lidé.

Dalš íz mých mnoho let oblíbených kapel, která mě naprosto dostala svou mimozemskostí. Jsou okouzlující. A obecně mení lidi. Snad hlavně k lepšímu. Dodávají energii a podporují své fanoušky. Navozují takovou zvláštní atmosféru, kterou bych jednou ráda navozovala taky.


Tihle pánové pravděpodobně můžou za to, že mám ráda zvláštní a strašidelné věci. A taky mě asi trochu navedli k těm všem temným věcěm.

Ovšem za obdivování gotiky musím poděkovat Evanescence.

Téměř poslední jsou moji kanadští oblíbenci Billy Talent. Tihle chlapci dodávají kuráž a pořádně 'nakopnou'. Tedy člověk má při poslechu jejich hudby většinou chuť začít něco dělat. Nebo tančit. A těch pár pomalých písniček, co mají jsou také super, přesto že na ty pomalé moc nejsem.
(A pořád bych si s radostí vzala pana zpěváka domů, muhehe)

A poslední moje pěvecká oblíbenkyně Hayley z Paramore. Krom jejích úžasných vlasů a módních kreací, které snad ani nejdou neobdivovat, zbožňuji jejich texty. Občas mi mluví z duše, občas naprosto přesně vystihují nekteré situace. A nejenom mé, i lidí, jejichž příběhy znám.

Aneb můj hudební vliv.
A co ovlivňuje vás??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adina Adina | Web | 6. července 2014 v 18:32 | Reagovat

pěkný článek :-)
Jen taková vsuvka... Jak se ptáš čtenáře A co ovlivňuje vás??, tak jsem si vzpomněla na našeho učitele češtiny, který vždy říkal, že pisatel na takovéhle otázky typu: "A co si o tom myslíte vy?" nemá právo... Čtu článek toho autora, abych se dozvěděla co si o tom myslí on a slovy našeho učitele: "A co je vám sakra do toho, co si o tom myslím já!" :-D

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 6. července 2014 v 19:15 | Reagovat

Pěkně napsané! :-)) Myslím si, že ovlivňování, ať už nepřímému či přímému se nedá zabránit. Už jen reklama v televizi na podezřele zlevněný prášek na praní nám zaměstnává mozek na hezky dlouhou dobu a my přemýšlíme, zda si ho máme nebo nemáme koupit. A co se týče mě, tak mě ovlivňuje určitě Instagram, plno módních trendů a psaní článků na blog, což už je pro mě takřka povinnost, aby čtenáři moc dlouho nečekali na nové příspěvky a aby měli co číst. :-)

3 MarX MarX | Web | 6. července 2014 v 19:24 | Reagovat

[1]: Pěkná poznámka! :-)

4 Shira Elizabeth Shira Elizabeth | Web | 6. července 2014 v 19:33 | Reagovat

[1]: Děkuji. Tvůj učitel vypadá jako sympaťák :D

[2]: Instagram jsem zapomněla, ale co jsem si ho pořídila, jsem tam nějak moc často :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama