"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Too mainstream.

11. září 2013 v 16:42 | Shira Elizabeth |  Téma týdne
Myslím, že každý z nás už něco takového slyšel. Jedni je nenávidí, druzí chtějí být jako oni a ti ostatní o jejich existenci neví, nebo jim jsou ukradení. Pro ti, co o nich ani neví je asi težké vůbec je poznat, protože prostě vypadají jako lidé, co nosí oblečení po dědovi a mají staré věci, protože na víc nemají. Popravdě.. Všechny tyhle super vecičky jsou desetkrát tak drahé, než byste je našli před 3mi roky.. S výjmkou nelazení speciálních kousků v sekáčích. A to je taky jejich teritorium.
Jsou to lidé, co mají rádi krásné věci, lidi, scenérie, přírodu.. Všechno. A hodně často to zachycují na fotkách. Možná až moc často. Jejich fotky jsou zvláštní, mají takové kouzlo, které až hraničí s kýčem. Často mají místo umělecké hodnoty prostě a jednoduše duši. A tu duši vidí pouze člověk, který k fotce zná příběh. Pro ostatní je to kouzelné a mohou sami přemýšlet nad tím, jaký se asi za fotkou skrývá příběh. Tedy.. Mě to tak přijde.
Jakmile uvidíte nerda, co má tunely v uších, under cut a přehnaně tlusté obroučky brýlí - je to jasné. Žádný normální nerd by se nedostal dál, než k těm brýlím. A když uvidíte slečnu v šatech, co vypadjí jako po babičce, ale přesto jsou neskonale krásné - máte jasno znovu. Ovšem každý z nich popře, že je hipster. Už jenom protože škatulkování je pro ně nepřípustné. Snaží se být originální a tím, že jich jsou taková kvanta jsou originální jen málo kteří z nich. Všichni se oblékají podobně a dělají podobné věci. Ale jen někdo to zvládne tak, že se i přesto stane jedinečným.
Zajímalo by mě, jak dlouho tu tenhle trend bude. Myslela jsem, že emo tu bude také navždy a ono ne.. Tak, co tentokrát??
Jsem hipster?? No ono je docela těžké nemít podobné oblečení, protože je opravdu krásné. A je docela těžké neobdivovat všechny věci v Urban Outfitters.. Jenže si opravdu nemyslím, že by to se mnou bylo až tak špatné. Ombre je sice jedním z jejich výmyslů, ale co. Z 'módních stylů' může těžit každý.
Někteří moj ipřátelé jsou pozéři (jo, sami to o sobě říkají, takže tak) a docela ukazkový hipsteři.. A nepřijdou mi tak divní.. Holky jsou v pohodě, ale kluci mi opravdu přijdou divní. Ti, které neznám. Když to vidím říkám si, že s tim se asi bavit nechci. Samozřejmě se to může po prvním rozhovoru změnit, ale první dojem.
Myslím, že jsem neřekla všechno a jsem si docela jistá, že melu pátý přes devátý. A je mi to vcelku fuk.
A taky milují kočky.
A všechny věci, co jsme zbožňovali jako malý.
A asi prostě nikdy nedospějou - nechtějí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | Web | 11. září 2013 v 18:41 | Reagovat

Ahoj chci tě pozvat do RPG hry http://bratrstvocernedyky-rpg.blog.cz/ .
Je to hra inspirovaná sériemi knih Bratrstvo černé dýky. Přivítáme i ty co tuto knihu neznají. Ber to spíš jako pozvánku než reklamu. :) Pokud příjdeš, budeme všichni rádi.
Ps: Krásný fotky.

2 give-me-love-forever give-me-love-forever | Web | 11. září 2013 v 20:56 | Reagovat

Naprosto úžasný článek! :)
A zbožňuju ty kočičky všude kolem ^^

3 Sisss Sisss | 11. září 2013 v 23:00 | Reagovat

konečně někdo, kdo o tom nepíše stylem: no přečetl jsem si, kdo to teda je a jsou asi pěkně vymatlaní.. já třeba proti nim vůbec nic nemám, mě samotné se strašně líbí jejich styl oblíkání a celkově mi příjdou jejich životy mnohem zajímavější než od nějakých lidí, co se jen opíjejí na párty a tak :D

4 Shira Elizabeth Shira Elizabeth | Web | 12. září 2013 v 6:51 | Reagovat

[3]: To je tak nějak přesně to, o co jim jde :D Ale na párty teda chodí a pijou a jak.. Akorát k tomu dělají ještě zajímavé věci :)

5 give-me-love-forever give-me-love-forever | Web | 12. září 2013 v 16:45 | Reagovat

Vždyť není vůbec zač. Za pochvalu dobrého článku se neděkuje, je jich málo. :D
A ve 14ti číst povinnou četbu? Normálka, aspoň tak to vidí naše profesorka češtiny u níž je povinná četba prostě... povinná :D :D A děkuji za ohodnocení fotek ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama