"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Květen 2013

Lesklé červené čínské šaty

28. května 2013 v 19:18 | Shira Elizabeth |  Prodávám
Uklízela jsem a narazila jsem na tyhle šaty. Jelikož jsem hobit, tak jsem je nikdy neměla na sobě dýl než ne vyzkoušení, takže je chci prodat.
Velikost je psaná XL, ale jsou menší.. Spíš M moožná i L. Mě jsou každopádně veliké. Mají zip na boku.
Míry:
Prsa - 45 cm
Pas - 41 cm
Boky - 50 cm
Délka - 88 cm
Cena: 400 Kč
Poštovné: 40 Kč či osobní převzetí v Teplicích


Nadpřemýšlení způsobené deštěm..

26. května 2013 v 22:00 | Shira Elizabeth |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Mám si dělat výpisky. A i když se snažím, tak mi to moc nepomáhá.
Ten déšť by nebyl tak strašný, ale ještě k tomu je zima..
Neprokrastinovala jsem.. Z 13 stránek jsem udělala 2,5.. Ještě mě jich čeká 40 a to je vážně moc super..
Protože, když je všechno divný, tak to může být ještě divnější..
Protože, když je vám na nic jen tak, tak vám k tomu ještě může někdo dát důvod..
A to je tak, když moc přemýšlíte..
A krom toho..
Dostala jsem balónek, takže jsem hrozně moc ráda :)
Jsem počkrábaná od kočičáka, ale i tak je to fajn :)
Čtu Harryho Pottera, dočetla jsem Horbyho.
Maluju a brzo to bude vidět..

Řidička a další blbosti

17. května 2013 v 15:42 | Shira Elizabeth |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Ne, nenapadl mě žádný úžasný příběh o řidičce, i když by mohl. Ale včera jsem udělala zkoušky a teď už si stačí jen zažádat o tu plastovou kartičku, abychm ohla řídit auto. Splnila jse m svůj úkol a to dát to napoprví. Testy jsou jednoduché, jízdy horší, ale kdybych nezmatkovala, tak by to vcelku šlo.
Tudíš jsem si dnes poprvé obula svoje nové bílé conversky a včera jsem byla domucena zničit ty staré. Sloužili mi 4 roky a byli první, které jsem si pořídila. Konečné skóre bylo 19 děr přičemž kvůli jedný mi do nich teklo.

Dnes půjdeme slavit kamarádovo narozeniny a snad koukat na Princeznu Mononoke. Zítra s mámou do Indické restaurace a pak budu mít týden klid, protože zbytek třídy jede na vodu a já ne.

Tak nějak mi už v hlavě začínají prázdniny a mě to vůbec nevadí. Problém je v tom, že se budou ještě psát písemky a podobný blbosti, který bych úplně neměla pokazit.

Mám malovací nápad.. Uvidí se :)

Kaboom.

5. května 2013 v 18:39 | Shira Elizabeth |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Je špatné psát něco jenom, protože chci NĚCO napsat, ale nevím téměř vůbec, co by to mělo být. Aneb téma týdne. Protože to je špatné a špatné věci nemá nikdo rád.
Kdežto průtrže mračen jsou fajn. Když je venku moc teplo, tak ochladí vzduch a přinesou příjemnou úlevu. A když na ně můžete koukat zevnitř a pak jít do zahrady čuchat vůni deště, je to ještě mnohem lepší.
Mám z pokoje výhled na třešně, ale já si příla uschnout. I když jsem nemusela. Je fajn bořit stereotypy a zvyky. Člověka to trochu potěší. A tak nějak doufám, že lidi potěší, když uvidí rozcuchanou holku, co má hodinky na špatný ruce, vzhůru nohama a každou botu jinou. Když nic jiného, usmějí se a to je to, o co mi jde.
Posledních pár dní si připadám nudná. A přitom dělám věci. Ale spíš hodně čtu a dělám věci do školy, což člověka moc neobohatí. To čtení ano, ale né moc zážitkově. Ale hraní pexesa během pátečního večera v cizím bytě je docela dobře strávený čas. Taky hodně jezdím, protože mi byly přiděleny závěrečky na 16. Což znamená všechno se naučit a zvládat řídit samostatně. Není to problém, když mi někdo říká, co dělat, ale jinak.. No nic moc..
Uklidila jsem si pokoj (to chce potlesk) a díky jednomu nápadu udělala malinký stoleček.
Mám zvláštní náladu. Mám oblíbeného člověka a trávím s ním celkem dost času, což se trochu vylučuje s mojí nesnášenlivotní zabírání času někým, kdo není já nebo G.. Ale jak se blíží léto, tak mám chuť chodit ven a je to fajn. Ale to nic nemění na tom, že z toho mám divný pocit. Ale člověk je to tolerantní a myslím, že kdybych ho poslala někam, že na něj nemám náladu, tak by se přes to přenesl. Uvidí se, až to udělám.. Hehe.
U babičky byl nový kocourek. Je malý a černý, takže dokonale zapadá do černé kočičí rodinky, co už babička má. A rád se nechává hladit a i trochu nosit, takže to bude asi můj oblíbenec brzy.

V sobotu mě čeká Iron man a pak ještě koncert Neoangina.. Jej.. Bude opilý večer

Krom toho se bezmezně těším na Rock for People, protože tu bude moje nejmilejší kapela. A taky protože ndeska si tuhle písničku pouštím celý den:

Slyším venku bouřku a tak se půjdu na chvíli kochat zmoklou zahradou.

Modřepuntíkatý límeček

1. května 2013 v 12:37 | Shira Elizabeth |  Prodávám
Trochu jsem vylepšila jeden límeček. Ale vím, že já ho sotva unosím a tak jsem se rozhodla ho prodat.
Černý límeček na zapínání s modrými tečkami. Vhodný pro dámy i pány. Tečky jsou dělané barvou na textil, která je odolná vůči praní na 40°C.

Cena: 80 Kč
Poštovné: 40 Kč či osobní převzetí v Teplicích.


Modrá námořnická taška

1. května 2013 v 12:29 | Shira Elizabeth |  Prodávám
Zbyla mi doma modrá látka a jelikož mám ráda námořnické věci, vyrobila jsem námořnickou tašku. Je to asi jeden z posledních 'výdechů' námořnického období, protože to už je tak nějak za námi.
Klidně můžu udělat další a další podobné nebo úplně stejné, když bude zájem.

Rozměry: šířka 38 cm, délka 30 cm. Délka popruhu cca 65 cm.
Cena: 105 Kč
Poštovné: 40 Kč či osobní předání v Teplicích


Sekáčové košile.

1. května 2013 v 12:13 | Shira Elizabeth |  Tvořeníní
Před nějakou dobou jsem v sekáči odjevila 3 krásné pánské košile. Jelikož v normálních pánských košilích vypadám jako blbeček, rozhodla jsem se je předělat. Tady jsou výlsedky.
První padla za obět fialová, protože je to moje oblíbená barva a tak jsem jí musela mít jako první.
Trochu jsem jí upravila límeček a kapsičku. Předělala rukávy a zúžila.

Příšerné příběhy z Temného tunelu

1. května 2013 v 11:27 | Shira Elizabeth |  Knížky
Chris Priestley

Robert Harper odjíždí po prázdninách z rodného domu a těší se, že se konečně zbaví společnosti své nevlastní matky. Poklidnou cestu vlakem však naruší nevysvětlitelné zastavení ve volné krajině, těsně u vjezdu do tunelu. Čekání na další jízdu mu zpestřuje tajmená spolucestující, která mu - zpočátk utak trochu proti jeho vůli - vykládá nanějvýš podivné příbehy. A přestože Robert rád čítá tajemné a trochu strašidelné knihy, vyprávění jeho společnice mu často přijde až příliš živé a tísnivé; a dosti ho znervózňuje, když se v ypravěčka tváří, že její příběhy nejsou tak smyšlené, jak by si Robert rád myslel.

Téměř jsem slyšel, jak mi říká: "Nebezpečí, smrtelné nebezpečí!"

Ve třetí knize Příšerných příběhů se opět dočkáme poněkud zlověstného vypravěče, jehož historky berou dech. Jsou strašidelné takovým zvláštním způsobem