"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Django Unchained

20. dubna 2013 v 20:45 | Shira Elizabeth |  filmy
Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života.(oficiální text distributora)


Je dobře vidět, jaké byli poměry mezi rasami v USA. Kluxeři jsou vtipní a Django je skvělý zabiják. Nápad je zajímavý, ale příliš mě takovéhle věci nebaví. Takže film je to sice zajímavý, ale nic moc pro mě. Nejvíc mě asi zaujali rozstřílení lidé a výřečnost (a taky vymýšlivost) hlavních hrdinů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kory Kory | Web | 18. května 2015 v 9:12 | Reagovat

Film jsem konečně viděla celý zrovna předevčírem, a celkem mě deptal- ne zrovna krvavými scénami, ale tím, jak se Django celou dobu tvářil mrzutě, a taky nenávidím hysterické scény. Ne, že by jeho výraz nebyl víc než pochopitelný, ale deptal mě stejně. Naštěstí to zachránil tenkonec, kdy se konečně smáli, a celou dobu to zachraňoval ten Schulz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama