"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Beetlejuice

9. dubna 2013 v 15:19 | Shira Elizabeth |  filmy
Když manželský pár zemře stanou se vězni ve svém vlastním domě. Stanou se duchy a do jejich domu se nastěhuje rodina, která jim leze krkem. Oni se teď musí naučit strašit a nějak je vyhnat. Ale dcera rodiny je vidí a oni jí mají rádi, takže je jim líto toho, že by musela taky odejít. Z domu ale nemohou. Co udělají?


Něco trochu jiného, než ostatní filmy, což se samozřejmě od Tima Burtona dalo očekávat. Zvláštní příšery, zlváštní příběh, zvláštní tvary, protstě zvláštní všechno. Při sledování se občas ani nestačítě divit, co všechno nevymyslel. Navíc slečna, co nosí obří černé klobouky a její zvláštní rodiče. Líbilo se mi to, je to zajímavé a určitě bych se někdy podívala znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama