"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Frankenweenie

10. února 2013 v 19:46 | Shira Elizabeth Freux |  filmy
Všichni znají příběž dokrota Frankensteina a jeho monstra. Tim Burton se už před lety chytl tohoto nápadu a natočil vlastní krátký film. Pak se rozhodl z krátkého filmu udělat film normální a tak jsme se letos v lednu s rodinkou vydali do kina na hororovou pohádku o domácích mazlíčcích.
Sparky je Viktorovo nejlepší a v podstatě i jediný kamarád. Jednoho dne se ale rozběhne pro míček, nedává pozor a srazí ho auto. Viktor je hrozivě smutný. Ve škole zrovna probíhají statickou elektřinu a Viktor zjistí, že by se teoreticky dala použít i pro oživení Sarkyho.
Jeho experiment se vydaří, ale nikdo o tom nesmí vědět. Moc by sevyptávali a to by nebylo zrovna dobré. Sparkyho ale nebaví být celý den zavřený na půdě. Vyleze oknem a zahlédne ho jeden Viktorovo spolužák. Viktor mu vše vysvětlí. Brzy se vše rozkřikne a každé dítě chce oživit svého mazlíčka, jako projekt na vědeckou soutěž. Ostatní zvířátka se ale trochu pormění a Viktor se bude muset pokusit vše zachránit.

Trailer:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama