"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Všechno je jinak.

27. ledna 2013 v 21:35 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
"Stála na střeše jako to mívala ve zvyku, když byla menší. V jedné ruce držela deník starý několik let. Koukala na západ slunce a vzpomínala.
Je to už pár let. Všechno bylo tak jiné. Snila o krásném životě. Chtěla být úspěšnou. Dělala karate a bývala v tom dobrá. Bývala. Pak přišla ta nehoda. Několik měsíců nemohla vůbec trénovat. A i nadále jí to působilo jen a jen potíže. Musela toho nechat. Byla to její vášeň a ona se jí musela vzdát. Ztratila staré přátele a našla si nové. Vydala se na střední. A najednou po těch letech si uvědomila, že je někým naprosto jiným. Někým kým si myslela, že se nikdy nestane.
Přemýšlela. Kam dál.."

Tak to jistě znáte. Naplánujete si svůj život a pak nic nevyjde podle plánu. Kolikrát jste si ale uvědomili, že jste někým jiným, než před několika lety. Je zvláštní, jak se lidé mění, jak se mění jejich vkus, názory, jak se mění svět.
Ale změna je přece život.
Když chceš zažít něco, co jsi ještě nezažil, musíš udělat něco, co jsi ještě nikdy neudělal. Vyjet ze zajětých kolejí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 רנטה רנטה | Web | 28. ledna 2013 v 8:50 | Reagovat

Člověk si jednou řekne, jaký bude, má úmysly, plány a sny. A za pár let si uvědomí, že je někým úplně jiným. Po čase mu snad dojde, že to není až tak zlé, ale ten prvotní šok, je otřesnej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama