"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Hobbit: An Unexpected Journey

23. prosince 2012 v 20:03 | Shira Elizabeth Freux |  filmy
Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky. Ačkoliv cíl jejich výpravy - Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma. Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", který má nečekané a užitečné možnosti... Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit. (oficiální text distributora)

převzato odsud

Minulý čtvrtek jsem se vydala na premiéru a spíš nakažená náladou ostaních jsem nadšeně čekala, až film začne. Vše začalo v trpasličích dolech. Musím si postěžovat na příliš rychlé záběry, kvůli kterým byly celé doli dost rozmazané a já z nich tudíš moc neměla. Pak přiletěl drak a já až do konce filmu čekala, až z uvidím víc, než jen ocas či oko. Nedočkala jsem se, prý musím počkat až na další film. Jinak, co se děje týče, byla jsem řpíjemně překvapena. Jelikož jde pouze o jedinou knihu, ktero use rozhodli roztáhnout na 3 filmy čekala jsem, že se toho tam bude dít asi tolik jako v pustině, ale kupodivu jsem se ani chvíli nenudila a stále se něco dělo.
Byli tam elfové, drak a ještě i pavouci. Všechno, co mám ráda :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama