"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Room 1408

15. srpna 2012 v 19:39 | Shira Elizabeth Freux |  filmy
Pokoj 1408 je filmovou adaptací povídky Stephena Kinga, kde je hlavní postavou spisovatel Mika Enslin (John Cusack), který ve svých knihách uvádí převážně hororové povídky, paranormální jevy, nebo strašidelná místa. A právě na jedno takové nyní vyráží. Jeho cílem je legendární pokoj 1408 v hotelu Delfín, kde se událo už dvanáct sebevražd a třicet přirozených úmrtí. Mika Enslin se do hotelu, přes varování ředitele Olina (Samuel L. Jackson) nastěhuje a doufá, že získá skvělý podklad pro svoji knihu. S jednou možností, ale vůbec nepočítá, že řeči kolem pokoje mohou být pravdivé. (LEGACY)

převzato odsud

Před dlouhou dobou jsem o tomhle hororu slyšela a včera se na něj konečně dostalo.
Je to hezký nápad a líbili se mi všemožné způsoby trápení. Asi jsem trochu moc zlá, když sem se občas něčemu smála, ale to se stává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Else Michelle..! Else Michelle..! | Web | 15. srpna 2012 v 19:50 | Reagovat

viděla jsem film. supéér! =D

2 Anie Anie | Web | 12. července 2015 v 11:08 | Reagovat

Viděla jsem :) Super film. Já jsem ten typ člověka co horory nemá moc v lásce, ale tenhle film byl z těch u kterých se člověk bojí jen trochu, někdy se i zasměje jak říkáš a v pohodě po nich usne :D A k tomu je to podle Kinga, kterého miluji !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama