"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

The Story of my life 9.díl

18. července 2012 v 16:00 | Shira Elizabeth Freux |  The Story of my life
"Looser si našel kamaráda?"
"Heh, já zas koukám, že Mel neví, co chce" řekl Gee.
"Pardon, co se tady děje? Myslim, že se můžu bavit s kym chci." pronesla sem
"No to sice můžeš, ale.. když se budeš bavit s nima, tak s tebou nechci mít nic společnýho." řekl Jared a loupl po mě svýma modrýma očima.
"Jestli se hodláš kamarádíčkovat s timhle podrazákem, tak vůbec zapomeň, že sem na tebe kdy promluvil" opáčil Gee. Frank jen tak stál a sledoval jak se to vyvyne.
"Pardon chlapy, myslim, že jednu věc si neuvědomujete. JÁ se budu bavit s kym chci, a vám to bude jedno. Jestli si chcete hrát na malý děti, tak prosím, ale mě z toho vynechte. Mějte se tu." otočila sem se a odešla. Slyšela sem za sebou nějaký křik, ale nevěnovala sem mu pozornost. Když sem už stála před budovou najednou mi někdo položil ruku na rameno.
"Franku?" divila sem se
"Jo.. víš, Gerard se mi zdál jako fajn kluk, ale jak tak vidim, má to tu pěkně rozházený. Neměl bych nic proti tomu klukovy, ale vůbec nevim o co jim de. Doufám, že jejich hádky nezapříčiněj to, že my dva se nebudeme vůbec vídat."
"V pohodě, ty seš rozumnej, ráda bych ty dva skopala do kuličky a usmířila. Ale myslim, že je to nad moje síly. Ani nevim, co si provedli"
"To já taky ne.. můhl bych to zkusit zjistit."
"Hele, když na něco přijdeš, řekni mi. Zkusim to taky, ale nehodlám dělat jenom to. Jdeš na kolej?"
"Jo jo, jen ať se ty dva navzájem sežerou"
"Jsou tak vtipní, že?"
"To teda" zbytek cesty na kolej sme si s Frankem povídali. Nakonec je z nich nejnormálnější. Podle toho, co říkal, tak je i chytrej. Rozhodně není hlupák, jen se moc neumí prosadit. Ale mám takový pocit, že tohle se hodně rychle zlepší. Obzvláště pokud se bude vídat se mnou.
Gerard
Seděl sem v pokoji a přemýšlel. Ten kluk mě už zase naštval. Nechápu, proč se pořád ploete, kam nemá. Navíc už si dělá z Melody kamarádku. To teda ne. Je moc skvělá a nedovolím, aby jí zkazil. Prostě ne. Musim jí najít. Vyběhl sem z pokoje směrem k dívčím pokojům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama