"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Beautiful

12. června 2012 v 17:22 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
Každému člověku přijde krásné něco jiného. Jak jinak.
Mě přijde třeba krásné to pochmurné počasí, co je teď venku. Když je tak 17°C, venku je zataženo, trochu fouká a občas trochu sprchne. To je úžasné. Už by to chtělo jen spadnout do vysoké trávy, koukat na nebe, poslouchat, jak vlny zakusují své zuby do blízkého útesu. Moct vstát a jít se podívat na moře. Na to, jak na něm zuří bouře. Když začne pršet stačí se otočit. Za velkou loukou porostlou vysokou trávou stojí starý dům. Tak starý, že je nezákoné ho zbourat, ale né tak starý, aby se v něm nedalo bydlet. Letní sídlo. Nedaleko Yorku.
Uvnitř domu je tma, ale stačí cvaknout vypínačem a je tu světlo. Dům je rozlehlý, podlahy mržou a působí až strašidelně. Ale nejsem tu sama. Je tu se mnou i moje velká mainská kočka. Občas se tu staví někdo z mých přátel, ale většinou tu jsme jen my dvě. Nahoře v patře je krásný starožitný pokoj. Vše je tu tak panenkovské. Sedím na římse okna s ručně vyřezávaným rámem. Koukám do dáli na přicházející bouřku.
Protipól:
Koukám se z okna které se táhne přes calou zeď od země až ke stropu. V dálce vidím vykukující slunce. Stojím v moderně zařítzeném bytě svého vlastního mrakodrapu, který si jako superúspěšný člověk můžu klidně dovolit. Koukám na město pod sebou. Lidé se stále za něčím honí. Postavičky se stále hýbají a já jen tak přemýšlím, jak sem ještě před hodinou byla jednou znich. Žluté taxíky se předhání, zastavují a zase vyjízdějí. Lidé do nich nastupují a zase vystupují. Všechen ten shon. Sjedu výtahem do přízemí a vyjdu z budovy. Pomalu se procházím mezi rychle se pohybujícími lidmi a pozoruji, jak se pomalu slunce koulí k západu. Nad hlavou se mi zhoupne Siperman. Na protější straně ulice je možná Bruce Banner, ale to já přes všechny ty auta a lidi nevidím. Mířím na pláž odkud můžu pozorovat západ slunce nad městem...
Dost fantazírování!!
Hodně lidí se pozastavuje hlavně nad krásou člověka. Samozřejmě já taky :3 A proto svému názoru na krásu lidí venuji vlastní odstaveč, či dva. Ale varuji vís, že spoustě lidí se to nebude asi líbit a prosím, ať mě kvůli tomu nezavrhují, protože prostě za to nemůžu.
Zbožňuji lidičky, co vypadají jako kdyby vylezli z mrtvé nevěsty. Takové ty vysoké, vychrtlé lidi s velkou hlavou. Pravda, že někdy jsou moji oblíbenci vychrtlý až tak, že ostatní říkají, že je to hnus. Mě se to líbí. Líbí se mi lidi, kterým jsou vidět klíční kosti. A nejenom ty, ale přeci jenom preferuji oblečené lidi, takže toho o moc víc vidět není. I mmodelky u mých návrhů by zasluhovali poslat na léčení. Ale na takových lidech vypadá prostě všechno úžasně a vypadají tak elegantně, tak étericky. aww.. *uhýbá před kameny letícími od případných čtenářů* Krom toho jsou moji oblíbenci bledí jako smrt a mají všeliaké bizardní zájmy, či alespoň bizardní styl, či barvu vlasů. Nebo jsou prostě jen něčím zajímavý.
No a pak je tu menší protipól v podobě Johnnyho Deppa, Robetra Downeyho jr. a v poslední době i Jared vypadá víc jako živý člověk (i když jako mrtvolka umí být taky). A to protože prostě tohle jsou určité osoby. Rebelové, ti špatní.. a téměř každá holka má pro takové rebeli slabost.
To je asi tak to krásné, co vidím já..
Nová oblíbenkyně Nadia Esra
jistá růžovovláska z internetu
a vím, že už venku není tak pochmurno, ale psala sem to, když pršelo :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama