"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Taková ta malá zrzavá..

1. dubna 2012 v 18:31 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
"taková ta malá zrzavá" asi tak nějak bych se popsala. Chtěla bych, aby mě lidé popisovali ještě s více přídavnými jmény jako roztomilá, hodná, milá a takové ty věci. To se nestane :D ale slova jako divná, praštěná, speciální, sřelená.. to napadne každého. Stále si říkám, že bych chtěla být zase tou malou holčičkou, ale už mi to nejde. To už nejsem já. Ze mě se stal zlý cynik, který půjde do pekla za ty vtípky, co pořád říká. Jsem pošramocená minulostí. Ale i přesto jsem docela ráda za to, že jsem jaká jsem. Když tak vzpomínám, mohla sem na tom být i hůř (a občas si myslím, že horší to být nemohlo :D).
Vím o sobě, že jsem divná. A jsem a úplně ve všem. Nejvíce ale asi v mém vkusu. Líbí se mi anorektyčky.. některé. Takové ty, co jsou ultrahubené od vždycky. Takové ty, co nemají nohy :). Když se ohlídnu za svým vkusem na kluky.. the fuck - co já na nic vidim, to asi nikdy nepochopim :D Když vidím svůj vkus na oblečení.. jednou je takový podruhé zas úúúplně jiný. Mám ráda panenkovské lolita šaty, punkové roztrhané kalhoty, elegantní černou.. a tak nějak si přeji každým dnem být někým jiným (teď jsem dostala skvělý nápad na tématické dny, jaj!! :D). Zbožňuju horory, ale baví mě i takové ty trapné filmy ze střední školy s včelí královnou. Miluji rock, punk a metal, ale občas mám prostě jenom náladu na elektro. Miluji všechny zvířátka, ale nejraději mám kočky všeho druhu. Mám v oblibě fialovou, i když jí skoro nenosím. Mám velice ráda svou rodinu, své přátele a své okolí i přesto, že při pomyšlení na anglii mě přepadá takový zvláštní pocit. Stejný jako když vidím NĚKTERÉ lidi..
Tohle jsem tak zhruba já. Ten malý irský skřítek, který chce, aby ho měli všichni rádi..
I'm RAVEN!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bambulka Bambulka | Web | 1. dubna 2012 v 18:38 | Reagovat

krásná fotka :))

2 Shira Elizabeth Freux Shira Elizabeth Freux | Web | 1. dubna 2012 v 20:33 | Reagovat

[1]: děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama