"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Ohlédnutí/The things you're followed by..

29. dubna 2012 v 18:11 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
V minulosti každého z nás se najde pár věcí, které něchtěl udělat, měl udělat jinak či udělat měl. A jestli říkate, že u vás to tak není, tak se pořádně zamyslete. Pokud i tak na nic nepřijdete.. tak musíte být nesmírně šťastní lidé.
znáte takové to moudru typu "člověk lituje všech špatných věcí, které udělal, ale i těch pár, které neudělal"
Minulost každého z nás je alespoň částečně schována v nás samotných a je jen naše věc, koho k ní pustíme a koho ne. Často doufáme, že na některé z těch věcí nikdo nepřijde, ptoože nám to může začít připadat i trapné.
S munilostí se musíme smířit a jít dál i přesto, že je to těžké, i přes to, že se nám nechce, ale jinak se nedá žít. Musíme si uvědomit, co jsme dělali a už to znovu neudělat. Uvědomit si, co se nám nepovedlo a pokusit se to napravit. Snažit se, aby naše minulé na nás mohlo být hrdé. A budoucí já, aby mělo na čem stavět. Aby si pak budoucí minulé já mohlo říct "ano, přesně k tomuhle cíli, sem se snažilo směřovat a jsem velice rádo, že se to splnilo."
Neměli bysme žít minulostí, ale přítomností a myslet trochu na budoucnost. Minulost se už nezmění, ale vše ostatní bude takové, jaké to uděláme.
Live today, because tomorrow, you might be dead.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kirma-lee kirma-lee | Web | 29. dubna 2012 v 19:10 | Reagovat

Někdy je lepší si něco z té minulosti i vzít, poučit se z chyb a podobně. Jde o to, že minulost je tu stále s námi, už se jí jen tak nezbavíme. Je dobré, zaobírat se přítomností, nechat se překvapit budoucností, ale občas je dobré, ohlédnout se i po minulosti. Hezký článek k zamyšlení!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama