"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Nothing's Perfect 4.díl

26. prosince 2011 v 16:22 | Shira Elizabeth Freux |  Nothing's Perfect
Já, sestra a naše kamarádka sme bydleli hned vedle. Praktikant - později sem zjistila, že se jmenuje Raz - a hoper - pro změnu Dean - k nám docela často zavítali.Jednou Raz přišel zrovna, když sem si s kamarádem prohlížela jednu ze svých mang. Pučil si jí a rozhodl se, že nám jí nadabuje. Bohužel nepoznal podle obázků, kdo je kluk a kdo holka, takže sme se po chvíli všichni váleli smíchy na zemi. Dean prozměnu hned přelezl z jejich balkonu na náš, což sme nesměli dělat. Byla docela legrace, jak se se mnou kamarádili. Naštěstí sem se dozvěděla proč. Překvapivě - chtěli dostat do postele snad každou holku, co tam byla. Nepovedlo se jim to. Ale spoň u mě rozhodně ne. Zalíbil se mi tam jeden kluk - Nick. Ano, mám doma Johna, ale víte co.. zakázané ovoce. Naštěstí pro Johna mi věnoval nedobrovolně jeden tanec. Nic víc. Ale celé se to tam hemžilo románky. Moje kamarádka Pája docela dost dolejzala za Alexem. Bohužel byl taky dost neochotný. (Alex je něco jako moje dvojče. Narodil se chvíli po mě ve stejném pokoji jedné mámině kamarádce. Máme stejnou barvu očí i vlasů - jenže to není vidět, když jsem obarvená. Taky jsme oba bledí. Navíc sme docela štíhlí. Takže si stejně myslim, že sme sourozenci.)
Nakonec jsem zjistila, že Raz nebyl až tak špatnej, ale bydlí moc daleko. Byl hodnej a milej, ale když mu v podstatě nešlo o mě.
Můj kamarád z dětsví Jacob mě rád házel do vody. I když se mi to zrovna moc nelíbilo. Celou dobu sem si to tam s těma lidma užívala a pořád doufám, že většinu z nich ještě někdy uvidím. I když to tam byla fajn, musela sem se vrátit domů, za Johnem. Když sem se vrátila, čekala mě nemilá zpráva. Rozešel se se mnou. Nevadilo mi to tak moc. Ale díky němu sem byla vyléčená. Na Darrena sem díky němu zapomněla a najednou mi bylo líp. Víte jak se říká, že s velké lásky vznikne velká nenávist? Kvůli tomu, jak se Darren choval sem ho nenáviděla. Proto sem strávila zbytek prázdnin s Pájou, bylo to fajn, chodit s ní nakupovat. V září měla začít chodit k nám na školu. Těšila sem se, že budu mít další kamarádku, kterou budu potkávat ve škole. Ráda sem poslouchala ty její lovestory, bylo to vážně zajímavé. Jednou, když jsem koukala, co se děje na facebooku nového, jsem zahlédla takové to srdíčko, co se tam objevuje, když jde o vztahy. Moc sem tomu nevěnovala pozornost, ale mělo to něco společného s Darrenem. Neřešila jsem to. Brzy začal podzim a s ním i škola. Přišlo hodně nových lidí, všichni samozřejmě o rok starší. Některé z nich jsem i znala. Jeden z těch nových se s námi začal hodně bavit, dokonce s námi chodil na bruslení. Jmenoval se Antoan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama