"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Prosinec 2011

Již za chvíli je to tu (30.12.2011)

30. prosince 2011 v 18:13 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Už pozítří.. zase je další rok za mnou. Neřekla bych, že utekl nějak rychle, jen některé části, možná. Jako už tradične, zítřejší večer a noc nebudu doma. Moje sestra se přes prázdniny naučila házet si s míčkem přidělanym na gumičce.. nic moc hezký, když vám s nim bouchá o dveře.. xD
Zase sem se pokoušela něci šít. Už je to skoro hotové, ale tentokrát jsem ztroskotala na tom, že nemám zip.. nevadí :D Můj druhý šicí projekt zatím leží na zemi a brečí, že sem ještě nic neudělala. Asi brzo udělám :)
Další moje projekty brečej na ploše, protože nějak není inspirace a spíš energie na to něco pořádně psát. Nebo mi možná chybí klid.. a tak.. asi by to chtělo na chvilku vypnout ICQ a věnovat se tomuhle.
Dostojevsky taky celkem brečí, ale mysli, že né tolik jako ty další 2 knížky, které mi leží na skříňce.
Asi už bylo dost hybernace a je načase si trochu odpočinout touhle cestou a vůbec by to chtělo naučit se odpočívat pouze touhle cestou, protože alespoň to budu dělat ještě radši.
Navíc tu mám hromadu čokolády.. no.. asi tu ještě dlouho bude xD
Ah.. no nic, půjdu do svého světa nití, látek, mašlí.. a tak podobně :)
Přeji šťastná nový rok :) ještě možná napíšu potom nějaké předsevzetí.. možná.. aby se neřeklo.. většinou stejně nevyjdou, ale i tak.. zkusit to můžu :)
původně jsem chtěla nějaký obrázek ohňostroje.. ale myslím, že Sylvester stačí :D

Nothing's Perfect 4.díl

26. prosince 2011 v 16:22 | Shira Elizabeth Freux |  Nothing's Perfect
Já, sestra a naše kamarádka sme bydleli hned vedle. Praktikant - později sem zjistila, že se jmenuje Raz - a hoper - pro změnu Dean - k nám docela často zavítali.Jednou Raz přišel zrovna, když sem si s kamarádem prohlížela jednu ze svých mang. Pučil si jí a rozhodl se, že nám jí nadabuje. Bohužel nepoznal podle obázků, kdo je kluk a kdo holka, takže sme se po chvíli všichni váleli smíchy na zemi. Dean prozměnu hned přelezl z jejich balkonu na náš, což sme nesměli dělat. Byla docela legrace, jak se se mnou kamarádili. Naštěstí sem se dozvěděla proč. Překvapivě - chtěli dostat do postele snad každou holku, co tam byla. Nepovedlo se jim to. Ale spoň u mě rozhodně ne. Zalíbil se mi tam jeden kluk - Nick. Ano, mám doma Johna, ale víte co.. zakázané ovoce. Naštěstí pro Johna mi věnoval nedobrovolně jeden tanec. Nic víc. Ale celé se to tam hemžilo románky. Moje kamarádka Pája docela dost dolejzala za Alexem. Bohužel byl taky dost neochotný. (Alex je něco jako moje dvojče. Narodil se chvíli po mě ve stejném pokoji jedné mámině kamarádce. Máme stejnou barvu očí i vlasů - jenže to není vidět, když jsem obarvená. Taky jsme oba bledí. Navíc sme docela štíhlí. Takže si stejně myslim, že sme sourozenci.)
Nakonec jsem zjistila, že Raz nebyl až tak špatnej, ale bydlí moc daleko. Byl hodnej a milej, ale když mu v podstatě nešlo o mě.
Můj kamarád z dětsví Jacob mě rád házel do vody. I když se mi to zrovna moc nelíbilo. Celou dobu sem si to tam s těma lidma užívala a pořád doufám, že většinu z nich ještě někdy uvidím. I když to tam byla fajn, musela sem se vrátit domů, za Johnem. Když sem se vrátila, čekala mě nemilá zpráva. Rozešel se se mnou. Nevadilo mi to tak moc. Ale díky němu sem byla vyléčená. Na Darrena sem díky němu zapomněla a najednou mi bylo líp. Víte jak se říká, že s velké lásky vznikne velká nenávist? Kvůli tomu, jak se Darren choval sem ho nenáviděla. Proto sem strávila zbytek prázdnin s Pájou, bylo to fajn, chodit s ní nakupovat. V září měla začít chodit k nám na školu. Těšila sem se, že budu mít další kamarádku, kterou budu potkávat ve škole. Ráda sem poslouchala ty její lovestory, bylo to vážně zajímavé. Jednou, když jsem koukala, co se děje na facebooku nového, jsem zahlédla takové to srdíčko, co se tam objevuje, když jde o vztahy. Moc sem tomu nevěnovala pozornost, ale mělo to něco společného s Darrenem. Neřešila jsem to. Brzy začal podzim a s ním i škola. Přišlo hodně nových lidí, všichni samozřejmě o rok starší. Některé z nich jsem i znala. Jeden z těch nových se s námi začal hodně bavit, dokonce s námi chodil na bruslení. Jmenoval se Antoan.

Kdybych si ještě mohla přát..

25. prosince 2011 v 20:43 | Shira Elizabeth Freux |  Fashion
no.. normálně bych nejspíš napsala, že bych něco takového brala k vánocům, ale nemyslím, že teď by to bylo zrovna vhodné :D avšak.. krásným oblečením a doplňky, které jsem někde na netu našla se pochlubit můžu :)
nejdříve oblečení :)

Falling Leaves

25. prosince 2011 v 20:19 | Shira Elizabeth Freux |  Fashion
Podzim je už sice pryč, ale to mi vůbec nebrání ho trochu připomenout :)

JOE mikina

23. prosince 2011 v 12:09 | Shira Elizabeth Freux |  Tvořeníní
Konečně jsem dokončila mojí miku inspirovanou Dorianem z JOE. Největším problémem bylo jít a rozkouskovat řetěz, což nakonec trvalo asi 5 minut xD no nic, jsem hlavně ráda, že to konečně mám hotové ^^
black JOE jacket

almost here!! (23.12.2011)

23. prosince 2011 v 12:07 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Vánoce jsou už skoro tady!! Moc se na zítřek těším ^^ sice se něco málo z minulého týdne úplně nepovedlo, ale to mi nemůže Vánoce pokazit ^^ úterní nakupování v Drážďanech bylo nakonec fakt super, což ale nemění nic na faktu, že se tam musím podívat znovu xD ve středu jsem naprosto v klidu přežila fyziku a včera jsem přežila kino - ale to bylo fakt děsný xD dneska bych měla odpočívat a prázdninovat a tak.. zatím se to moc nevede vzhledem k tomu, že jsem pořád dost hodně unavená xD no.. asi se vydám polepovat krabice :) abych je pak mohla ubytovat ^^ ještě vám uklážu část úlovků z Drážďan ->
striped camisole
pruhované tílko (H&M) je hrozně moc dlouhý, skoro jako šaty xD
;) red T-shirt
tričko se smajlíkem (H&M) nemohla sem ho tam nechat jen tak dál viset xD
Falling leaves T-shirt
tričko Falling Leaves (H&M) trochu podzimní tématika :D já podzim zbožňuju :)

Nothing's Perfect 3.díl

22. prosince 2011 v 19:45 | Shira Elizabeth Freux |  Nothing's Perfect

Začala sem se bavit s Darrenovo spolužákem Stevem. Bylo to fajn, utěšoval mě. Kamarádky mi taky pomohly. Tina chodila s jedním jeho spolužákem a ten mě pořád provokoval, což se mi moc nelíbilo. Nechci myslet na další kluky.. Nechci nikoho jinýho.. jen Darrena.. On je úžasnej, jedinečnej. Dlouho sme si moc nepsali. Jen trochu.. prohodili pár slov. Pořád hrál a neměl na mě vůbec čas. Často nadhodil to jeho "stejně si nikdy holku nenajdu" a mě to vždy velmi mrzelo. Protože on moc dobře věděl, že by mě mohl mít. Po nějaký době sem si už mslela, že mě to přešlo. Zrovna v tu dobu si mě někdo přidal a začal mi psát.
Bell: Ahoj :) kdo jsi?
John: jsem John, z hudebky, pamatuješ?
Bell: ajo, čím jsem dosáhla té pocty, že jsi si mě přidal?
John: jsi sympatická mladá slečna
Bell: aha.. tak to jo
Psali sme si ještě celý večer a né jeden. Po nějaké době mi řekl, že by mě chtěl pozvat do čajovny, ale že počká, až to bude schopen říct naživo. Asi za 2 dny byla hudebka a hned po ní mě šel doprovodit kousek směrem k autobusu.
"a víš, chtěl sem se tě na něco zeptat.."
"Na co?"
"půjdeš se mnou do čajovny?"
"ráda" usmála jsem se.
O víkendu jsme vyrazili. V čajovně je to fajn. Takové pohodlné a i když je venku vedro, tak je tu trochu chladněji. Jen s čajem mám trochu problém, netuším, co bych si měla vybrat. Ani trošku. Tak si dám to samé, co John. V čajovně sme byli skoro celý den. Večer mě doprovodil domů. Chvilku předtím, než jsem měla bejt doma sme stáli u mě před domem. Znali sme se asi 14 dní a byly sme spolu poprví venku. John se najednou přiblížil a dal mi pusu.
Druhý den bylo vysvědčení. Brzo ráno sme se sešli před školou. Drželi sme se za ruce a bylo to fajn. Byla jsem s ním moc ráda. Navíc jsem díky němu zapomněla na Darrena, což bylo skoro neuvěřitelné. S mojí praštěnou kamarádkou Linou sme se jednou vydali udělat nějaký ty fotky a to, co vzniklo bylo okamžitě zveřejněno na netu, bylo to docela dost zajímavé. Lina je jedna z mých nejlepších kamarádek, všechno si vždycky jednou za půl roku řekneme. Jako malé sme chodili do stejné třídy, ale já pak přešla na jinou školu. Ale vždycky se s ní ráda znovu vidím.
O prázdninách pojedu se sestrou a kamarádem na tábor k moři. V autobuse sem si sedla s ním. Celou cestu jsme si povídali. Když sme přijeli na letiště, bylo tam ještě pár dalších lidí, kteří byli z jiného města. Byl tam taky jeden praktikant. Moje a kámošovo okamžitá reakce byla: "hele.. myslim, že máme teplýho praktikanta" a oba sme se tomu moc smáli. Později kámoš zjistil, že s ním bude muset bydlet, a nejsen s ním, ale ještě s jedním.. hoperem - tomu se říká smůla.


Nothing's Perfect 2.díl

19. prosince 2011 v 16:43 | Shira Elizabeth Freux |  Nothing's Perfect

Po pár minutách sme se dostali k básnění nad tím, jak tohle bude skvělé. Darren to říkal tak hezky, říkal: "Budeme spolu tančit při západu slunce, pak upadneš, já tě zvednu ze země a jemně tě políbím" nemůžu uvěřit, že mu je jen 14, tohle zní vážně překrásně, jak od dospělýho. Asi jsem zamilovaná, nebo minimálně poblázněná, až to hezký není. Ale to nevadí, nikomu to nevadí. Jednou sem šla na zastávku s jednou z mých spolužaček a ta se vyptávala, co že sem tak šťastná.
"Noo.. teď se hodně bavím s Darrenem, co chodí o rok výš. Skvěle si rozumíme" zasněně sem se u toho culila.
"Má holku?" zeptala se.
"Noo.. má.." usmála sem se ještě víc
"Tebe?"
"Jo"
"šťastlivče, že jsi se nepochlubila dřív"
"No to víš.. nemusí to zase vědět úplně každý" ale za chvíli to věděli snad všichni. Moje kamarádka Nika, se kterou sem byla tou dobou skoro pořád, ale zastávala názor, že mám na víc. Jenže co dělat, když nic víc nechci. Tou dobou nejlepší kamarádky Tina a Marta se shodli, že když jsem takhle šťastná, tak vypadám líp. Byla jsem moc ráda, že všem připadám hezčí a tak. Navíc sme s Darrenem často o volných hodinách sedávali nahodě na nejposlednějším schodě, co ve škole byl. Schovávali sme se tam a bavili. Jen bavili. Nikdy sem nic víc moc nepotřebovala. Bylo to kouzelné, když sme se jen letmo dotýkali. Ano, kouzlo, to je přesně ono. Chodili sme společně na brusle, na lední stadion. Já, Darren, někteří moji přátelé jako Kim, nebo Nika, a jeho přátelé Tim, ten bratranec, a Paul. Byla to legrace, ten čas se mi hrozně líbil. Na valentýna sme byli zase zruslit a já spala u kamarádky. Toho dne se stali docela zajímavé věci, protože Nika dostala kopačky od našeho spolužáka Dana. Ten den sem u ní spala a tak jsem jí musela utěšovat. Najednou byl začátek března, bylo 6. A Darren, měl narozeniny. Všechno bylo naprosto úžasné, připadala jsem si jako ve snu. Asi 2 týdny po té sem se měla ze sna probudit. Zrovna ten den sme se s Darrenem neviděli. Né, že bysme se viděli úplně každý den, ale ten den šel s bratrancem stavit narozeniny. No slavit, šly do cukrárny a tak jsem byla venku s kamarádkou. Bylo fajn si po dlouhé době zase pokecat. Pořád sem jí řikala, jak je to super. Když sem dorazila domů, Darren byl už online. Napsala sem mu.
Bell: Ahoj :)
Darren: ahoj
Bell: děje se něco?
Darren: no.. vlastně jo.. už..chtělo by to pauzu, přijde mi, že mě vůbec nemáš ráda. Nebo možná máš, ale nechováš se tak.. ne moc..
Bell: cože?
Darren: promiň
Bell: Ale.. já tě miluju
(teď sem si uvědomila, že je to vážně pravda. Opravdu jsem se zamilovala. Já hloupá, nechtěla sem s nim nic mít a takhle sem dopadla.)
Darren: ale já tebe ne
Právě se mi rozpadl svět. Co budu dělat dál? Doopravdy ho miluju, co teď? Budu muset doufat, že když chce jen pauzu, že se pak zase dáme dohromady.. Můj svět se rozpadl na kousky.


Next day, next week and so on.. (18.12.2011)

18. prosince 2011 v 20:27 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
Tak.. plánuji malou reorganizaci. A to jak na blogu tak ve svém pokoji tak i nejspíš ve svých nápadech. Mám v plánu blog trochu zpřehlednit a nějaké věci trochu předělat. Také bych si zase měla trochu pokročit ve tvůrčích záležitostech. Během prosince sem ještě moc věcí neudělala, měla jsem hodně věcí ve škole, ale většina se povedla.
Zítra jdu po dlouhé době ke kadeřnici a doufám, že se jí zase nepovede mi spálit hlavu, protože to není zrovna moc hezké o.O nevíc ještě zítra píšu slohovku a doufám, že dostanu nějaké normální téma a né nějakou blbost jako minule xD. V úterý jedem se školou do Drážďan a začínám se docela dost těšit :) pak konečně středa, což je poslední den, kdy uvidím školní sešity a pak už jen zábava ^^ o prázdninách se budu snažit tvořit, hrát na kytaru, věnovat se spoustě vybraných lidí a tak podobně. Teď půjdu najít nějakou knižní postavu, kterou bych mohla popsat v případě, že téma ke slohovce budou stejná jako ta, co měli lidé minulý rok.. doufám, že něco najdu :D

Beautiful Buildings

18. prosince 2011 v 19:00 | Shira Elizabeth Freux |  Fashion
Ať už moderní, či staromódní.. všechny jsou krásné :)

Fashionable People vol. 1

18. prosince 2011 v 15:44 | Shira Elizabeth Freux |  Fashion
Pár převelice zajímavých lidí :)

Pravopis - ta věc, se kterou sem si nikdy nerozuměla

18. prosince 2011 v 10:51 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
Pravopis mi nikdy nešel. A už kvůli tomu, že jsem dislektik mi asi nikdy nepůjde. Ale i tak si myslím, že píšu mnohem líp, než někteří lidé, například ti, co na píšou VÝKEND.. Myslím, že jsou na tom hůř než já a to už je co říct xD Nechápu, jak někteří lidé říkají, že dislektikům jde líp němčina.. v životě sem se jí neučila, ale přijde mi fakt strašná. Stejně tak nechápu, proč spousta z nich říká, jak zápasí s cizími jazyky.. mě jdou oba dva cizí jazyky pomalu líp, než čeština :D jo.. možná je to trochu smutný no.. ale mě to moc nevadí :) Ale stejně si s pravopisem asi nikdy moc nepotykám. jen doufám, že jsem tu nenaúsala žádnou chybu, protože to bych se pak mohla asi jít rovnou střelit xD :)

Redheads

17. prosince 2011 v 15:31 | Shira Elizabeth Freux |  Fashion
připadám si krapet jako úchyl, když mám v počítači toleik fotek holek, ale někde se musím inspirovat.. no ne?? xD


Saturday (17.12.2011)

17. prosince 2011 v 11:31 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
dnes se začla zveřejňovat nová story Nothing's Perfect, je to story, kterou nepíšu já, ale jedna moje známá a já jí poze zvěřejňuji.. ale vzhledem k tomu, že sem stejně nikdo moc nechodí, tak to je asi jedno xD ale aby se neřeklo :)
Jinak se dnes chystám na závěrečný věneček v tanečních. Myslím, že tak chcípnu, ale to se teprve uvidí xD a snad bude někdo tak hodný a vyfotí mě, abych měla fotku na lookbook, když už sem si nechala šít speciální šaty xD
Možná tu dneska ještě něco přibude, ale spíš ne, protože mám poněkud zpomalený internet, takže se prozatím loučím ;D

Nothing's Perfect 1.díl

17. prosince 2011 v 0:22 | Shira Elizabeth |  Nothing's Perfect
Před několika lety
Sedím na pískovišti a hraju si s bábovičkami. Sem ve školce už druhý rok a moc se mi tu líbí je tu spousta fajn dětí. Podívám se na druhý konec hřiště a uvidím kluka, který tu minulý rok nebyl. Přijdu k němu
"ahoj"
"ahoj, chceš si se mnou hrát?" zeptá se.
Nyní
Jmenuji se Bell, je mi 14. Rozhodla jsem se, že emo a Scene lidi vypadají moc zajímavě. Na jaře mě kamarádka nakazila rockovou a melatovou hudbou. Hraju si se svými nedávno na černo obarvenými vlasy. Sedím u počítače a koukám, co je nového. Nedávno mi kamarádka ukázala, jak si udělat icq bez instalování. Letos sme slavili první Halloween. Nedávno sem našla zálibu v chození na stadion bruslit. Právě se objevil nový fenomén - Facebook. Ještě tam nikdo není. Přišla mi zpráva od kamarádky.
Kim: ahoj, hele mám pro tebe zajímavou zprávu. Dva kluci o tebe mají zájem. Tom, ten chodí do sekundy a Darren a ten chodí do kvarty.
Bell: hele, tak mi napiš na icq a řekneš mi něco víc, ale nechce se mi do toho.
Přidala si mě a okamžitě mi psala. Ale ještě než zvládla napsat něco víc, přidal si mě někdo jiný a já přijmula. Byl to Darren.
Darren: ahoj
Bell: ahoj, jak jsi mě našel?
Darren: Kim mi dala tvoje číslo, vadí?
Bell: ne, řekla ti o mě něco?
Darren: ne, asi si to mám zjistit sám
Bell: aha, tak se ptej, jestli chceš
Darren: jakou máš ráda hudbu?
Bell: no.. asi by se tomu dalo říkat rock
Darren: wow, to bych teda nečekal
Bell: proč?
Darren: holky tohle moc neposlouchaj
Bell: asi nejsem jako ony
Darren: asi ne
Bell: a co posloucháš ty?
Takhle to pokračovalo celý večer. Druhý den sme si zase psali. Pomalu sem se každý den víc a víc těšila, až budu zase odpoledne doma a budu si moct s Darrenem psát. Večer sem chodívala spát čím dál později, abych s ním ještě chvíli byla. Když sem ho ve škole potkala, vždycky sme se na sebe usmáli. Tohle vypadá docela nadějně. Jednou padla věta "co od tohohle očekáváš"
Darren: no.. očekávám, že by mohlo být.. něco víc
Bella: jako třeba
Už mi docházelo, kam tím míří.
Darren: Noo.. já nevim..
Bella: ale víš, řekni
Darren: třeba.. že bysme spolu mohli… chodit.. víš
Bella: tak jo :)
Darren: super :)

The Twins 8.díl 3/3

15. prosince 2011 v 19:06 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Ona" řekl Tate a ukázal směrem k místu, kde se teď už neschovávala Annie. "Byl bych moc rád, kdybych se k vám mohl přidat"
"Díky tomuhle činu, budeš jedině vítán"
"Sebastiene!" vykřikla Lisa, která se stále skláněla nad svým zraněným bratrem, "On umírá" brečela.
"Je mi líto, ale nemohu mu pomoct. Moc mě to mrzí princezno" Přišla k nim Lidsay celá zkrvavená.
"Bratře, nemyslím, že bych moc dlouho vydržela v tomhle stavu. Proto budu ráda, když budu moct dát svou životní sílu Alexanderovi. Zaslouží si žít." A jak řekla, tak udělala. Pomohlo mu to. Hned vypadal o trochu líp. Annie přišla k nim.
"A vy ste jako co zač?" zeptala se.
"Upíři, maličká"
"Wow.. to chci taky" po sáhodlouhých debatách přijmul tate Annie jako svou novou paní. Ba co víc, jak paní jeho srdce. Zůstali spolu již na vždy. Sebastien byl nešťastný, že ztratil svou sestru, ale měl zpět Lisu, takže štěstí na sebe nenechalo dlouho čekat. Alex se po nějaké době začal víc a víc stýkat s Isabellou. Daniell, David, Leonardo a Jeff dělali jako, že se nikdy nic nestalo. Nickolas už nikdy nepromluvil s Isabellou, protože věděl o jejích tajných pletkách s Alexem. Antoan z povzdálí sledoval Tatea a Annie a krapet jim záviděl, ale ve skrytu duše jim to moc přál. A Tanaka.. ten vše zakončil svým obvyklím "Já vám to řikal"
KONEC

The Twins 8.díl 2/3

15. prosince 2011 v 19:03 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Co tady děláš maličká?"
"eh, já?"
"vidíš tu někoho jiného?"
"Ne.. co to dělají?"
"Bojují"
"A proč?"
"Víš.. ta napravo byla velmi velmi zlá. A já jí pomáhal"
"Proč jsi to udělal?"
"Já.. vlastně nevím.. nevím.."
"Lituješ toho?" Tate si kleknul..
"Jo.. vlastně docela jo"
"Tak proč jim nepomůžeš?"
"To nevím"
"Pomoc jim" Annie se podívala pohledem štěněte a Tate okamžitě vyrazil. Podíval se na Everild. Tuhle, že kdysi miloval? Nenávidí jí. Okamžitě začal vstřebávat veškerou její energii a přidal se k Lise a Sebastienovi v boji. Everild se rozzuřila, když to uviděla. Né, že by jí na Tateovi nějak moc záleželo, ale byla to pořádná zrada. Najednou ani nekoukala kam míří, ale doufala, že ho zasáhne. Nezasáhla. Místo toho se do rány připletl Alex a pořádně to schytal. Lisa se okamžitě vrhla k němu. Tate využil okamžiku, kdy nedávala pozor a vyběhl k ní. Nikdo od něj nikdy nečekal, že by mohl mít i nějakou fyzickou sílu. Přiběhl k ní a udeřil jí pěstí přímo do srdce. Nebyla to jen ledajaká rána. Byla to rána plná energie. Everild se svezla k zemi a marně se snažila nadechnout.
"Ať sama poznáš, co jsi způsobila jiným!" vykřikl Tate. A foukl na ní pár jiskřiček. Ihned vzplanula a s hrozivým křikem se obrátila v popel. Sebastien přistoupil k němu.
"Co tě přimělo změnit názor?"

The Twins 8.díl 1/3

15. prosince 2011 v 19:00 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Nechci vás rušit, ale potřebuju mluvit se Sebastienem." Pronesla.
"jistě" vyšli na chodbu a Lindsay spustila.
"Víš, chtěla sem ti říct, že sem vždycky byla s tebou, chci, abys věděl, že jestli se mi něco stane. Měla sem tě moc ráda bratře" řekla a objala ho
"Já tebe taky sestro, ale věřím, že to zvládneš"
"Doufám, kdyby náhodou, chci, abys to věděl. Zítra se sejdeme ve skrýši. A.. Everild oznámila, že se bude bojovat za lesem."
"Dobře, ať si vybere, stejně vyhrajeme"
"To rozhodně. Musím se vrátit za Isabellou, je trochu.. nešťastná, že jsi Lisu našel."
"ah.. řekni jí, že je mi to líto"
"Neboj, to už jsem udělala nesčetněkrát"
"tak dobrá" vrátil se zpět do pokoje, kde se atmosféra nezměnila ani trochu. Všichni byli nervózní nebo zaskočení. A jinde to nebylo jiné. Druhý den to bylo stejné, jak se víc a víc připozdívalo, tím horší to bylo. Lisa vůbec nemluvila.
Po škole se celou dobu držela Sebastiena a jakmile přišel čas jít do skrýše, vyšli. Probrali plán, ale ten stejně nebyl k ničemu moc dobrý. V podstatě hlavním plánem bylo zničit Everild a pokud to bude nutné tak i Tatea. Co ale nevěděli, bylo, že právě v tu chvíli je sleduje jedna ne příliš žádoucí osůbka. Po setmění se vydali ven. Za les. Prošli spoustou křovisek a, po dlouhé chvíli, vyšli na palouku. Everild už na ně čekala s úsměvem na rtech a svým posluhovačem po boku.
"Tak jste se konečně ukázali." Uviděla Lisu a zpozorněla, "ah, tak konečně vidím princeznu."
"Užij si to, budu jedna z posledních, kterou uvidíš" řekla Lisa naštvaně, tak naštvaně, až jakoby z ní mluvila ta slečnou, kterou prý dříve byla.
Everild zaútočila. Né, že by upíři byli nějaký super bojovníci, ale naučili se používat svou životní sílu. Navíc díky mágům, kteří je měli vždy chránit, uměli všichni ovládat tuhle sílu perfektně. Jen Lisa krapítek zaostávala, ale to bylo jen malinko. Bylo to jako tisíce blesků. Jen byl problém v tom, že Everild byla královnou. Královna má celou moc rodu. Je dost těžké jí jen zranit, natož zabít. Najednou její moc trochu zeslábla. Sama si toho ani moc nevšimla. Tate ale ano, protože to byl hlavně on, kdo jí dával sílu. Ten ale přestal bojovat a zašel do lesa. Někdo je sledoval. A ten někdo byla Annie. Tate jí ale neznal. Stačilo mu, že je sledovala lidská dívka.

*Nadpis* (12.12.2011)

12. prosince 2011 v 17:30 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
ah.. no uvidíme. Za týden budu blond nebo možná i bez vlasů :D za necelé 2 týdny jsou vánoce, tudíš i prázdniny.. už se těším, až zas nebudu pár dní muset vztávat tak nelidsky brzo o.O Už se moc těším ^^ a dárky na tom mají jen malý podíl, protože bych brala i týdení volno bez vánoc. Ale raději si je nechám, když jsou jen jednou za rok :D
Musím víc číst.. a psát.. a taky musím něco zase vyrobit, nebo aspoň dodělat, protože teď dělám velké nic. Ale prozměnu to teď docela jde ve škole. Nemyslím, že by toho chtěli nějak málo, ale přijde mi, že to víc vychází. Üž se těším, až si po vánocích objednám tu spoustu super věcí.. a taky se těším, až skouknu, co všechno mají v Calire's ^^
Za pár dní nastane ten nejhezčí čas v roce.. možná ještě vylepšený, takže prozatím mizzím do svých vizí ^^

The Twins 7.díl 3/3

8. prosince 2011 v 19:06 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Tak dobře" Alex počkal, až se Annie vrátí a pak odešel. Šel do svého pokoje a přemýšlel o tom, co vše mu řekl Sebastien.
"Brzo nás čeká velká bitva. Díky magii tvojí a tvé sestry máme šanci zvítězit. Teď se musí zotavit z přeměny. Úplněk se blíží a musíme být připraveni. Cítím, že už nám věříš ty i ona" měl pravdu. Věří jim. Ale nechce nechat svou sestru bojovat na smrt. Ale co, pokud jí to neřekne on, řekne jí to sám Sebastien. Hned ráno jí to všechno řekl. Moc tomu nevěřila.
"Prý to nastane o úplňku"
"No dobře, ale nevěřím jim, nevěřím, že jim budu moct pomoct."
Lisa tomu stále nevěřila, ani když jí to řekl sám Sebastien. Ale ten nakonec své úsilí vzdal a byl rád, že se mu vrátila jeho láska. Každý den za ní o škole chodil. Ale jednou se rozhodla, že ho překvapí a sedla si na schody u svého pokoje. Seděla trochu schovaná, aby na něj mohla vybafnout. Seděla a poslouchala. Uslyšela kroky. Ale nejen ty..
"Koho to k nám čerti nesou?" uslyšela ženský hlas.
"No tak.. nedělej, že tu na mě nečekáš" řekl Sebastien.
"no dobrá. Jen jsem ti chtěla připomenout, že úplněk se nenávratně blíží" řekla ta žena a odešla. Sebastien pokračoval v cestě. Najednou našel Lisu na schodech.
"Copak tu děláš?"
"čekám na tebe.. co je ta ženská zač?"
"to.. princezno.. je ta největší hrozba"
Lisa jen nevěřícně koukala. Pořád tomu nevěřila, ale hlas tý ženský byl.. děsivý, až ďábelský.
Najednou byl den před úplňkem. Sebastien nervózně překráčel po místnosti. A Alex nevěřícně zíral do zdi. Lisa zírala na Antoana, jak se baví s Annie. Líbila se mu. Ale ne tak, že by pro ní umřel. Najednou do pokoje vešla Lindsay.

The Twins 7.díl 2/3

8. prosince 2011 v 19:03 | Shira Elizabeth |  The Twins
"a- ahoj" vykoktala Lisa
"tohle že má být naše princezna?" zeptala se jízlivě Isabella.
"je to ona, nebo se snad pokoušíš o mě pochybovat?" řekl Sebastien výhrůžně.
"Ne, to ne" Sebastien Lisu a Alexe usadil. Významně pohlédl na Lisu.
"takže princezna je konečně tady. Tak to může začít zábava" Sebastien přikývl
"Liso, tak už mi konečně věříš?"
"Věřím, že vy jste upíři, ale že jsem jednou z vás.. to už mi moje mysl nebere."
"Ah, dobrá. Dovol mi se tě zeptat.. v kolik hodin jste se s bratrem narodili?"
"někdy.. kolem 4. Hodiny odpoledne."
"vážně? Pak tedy za hmm.. 17 sekund se dozvíš, že říkám pravdu"
"Co?" rozhlédla se po zde přítomných a pak se jí zatmělo před očima. Začla jí šíleně bolet hlava a nejen ta. Překvapilo ji to tak, že spadla ze židle. Sebastien jí samozřejmě zachránil před pádem a posadil si jí na klín.
"Vím, jak to zastavit"
"Tak.. prosím.. udělej to"
"nemůžu to udělat já. Alexi?"
"co mám udělat?"
"dej jí napít své krve"
"to jí vážně pomůže?"
"Věř mi" Sebastien na něj pohlédl takovým pohledem plným starostí o ní, že Alex udělal, jak chtěl. Sebastien jí zaklonil hlavu. Alex se řízl do prstu a přiložil jí ho ke rtům. Stačilo pár kapek a Lisa pokojně usla. Poslední co viděla, byl Sebastien. Pak jen tma. Probudila se večer ve svém pokoji. Skláněl se nad ní Alex.
"Už je ti dobře?" staral se.
"Je to lepší.. kde je Sebastien?"
"Nechal mě tu, abych se o tebe postaral. Máš se prý pořádně prospat. Řekl mi, že zítra se tu rozhodně objeví, aby zjistil, jak pokračuje proměna."
"Ah.. dobře.. mám pocit, že měl vážně pravdu. Asi se mi vrací.. vzpomínky.. Kde.. kde je Annie?"
"V koupelně, za chvíli se vrátí"
"Aha, dobře. Já budu ještě dál spát."

The Twins 7.díl 1/3

8. prosince 2011 v 19:00 | Shira Elizabeth |  The Twins
Když se Lisa vzbudila, počkala, až Annie odejde na záchod a Alexovi vše řekla. Nechtěl jí věřit. Rozhodli se že udělají, co Sebastien řekl, aspoň zjistí, co měl v plánu.
"Myslíš, že je možný, že nám nelhal?" ptala se Lisa
"to nevím, ale moc se tomu věřit nedá. Kdo sakra uvěří tomuhle."
"Možná.. že je to tak neuvěřitelné, až je to pravda"
"To uvidíme" vešli do altánku. Lisa si sedla a Alex vyhlížel, kdy se objeví Sebastien. Čekali už docela dlouhou dobu, když se objevil.
"Jsme rád, že jste tady. Promiňte, že mi to tak trvalo. Uvěřili ste mi nebo chcete jen vědět, co mám za lubem?"
"zkus hádat" odvětil Alex.
"Tak dobrá, myslím, že byste dnes mohli uvěřit" řekl a vydal se směrem zpátky. Následovali ho. Vedl je směrem k těm dvířkům, která onehdá prozkoumávali. Vyměnili si trochu zmatené pohledy. Vedl je dovnitř. Šel sebejistě a pak se zastavil u jedněch dveří. Byli to ty dveře, co kdysi našli a otevřeli. Teď už místnost nebyla úplně prázdná, ale u stolu sedělo několik lidí, kteří vzhlédli v okamžiku, kdy vstoupili. Spoustu z nich už Lisa někde na intru potkala. Sebastien za nimi zavřel dveře. Všichni Lisu a Alexe přímo hltali pohledem. Lisa už vůbec nepochybovala. Právě byla zavřená v místnosti plné upírů. Už to viděla. Ty jasné rysy. Ten pohled. Stále ale nevěřila, že je jednou z nich.
"Vážení, toto jsou princezna Lisa a její ochránce Alexander."
"princezno, Alexi toto jsou Daniel, Nickolas, Isabella, Jeff, Leonardo, Tanaka, Antoan, David, Lindsay a - jak jistě víte - Luciene" představil lidi u stolu z leva do prava.

yata!! (4.12.2011)

4. prosince 2011 v 15:55 | Shira Elizabeth Freux |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
tak sem přežila vražedný týden, čert si mě nikam neodnes.. a tak xD krom mírných problémů s organizováním léta je teď všechno fajn ^^ přinejhorším pojedu jen s Kameko no xD vzhledem k tomu, že sem včera měla narozky, tak mám nějaké nové věci, které dám na pupetku, aby měla, co na sebe xD taky se mi nějak začali množit čokolády a peníze o.O né, že bych si stěžovala xD ale děsí mě to xD i přes to, že se asi hroutí svět a je už možné úplně všechno, mám zas po delší době vážně dobrou náladu :) internetu se zase začalo chtít fungovat a to je super ^^ navíc skoro za dva týdny budu mít zase nový vlasy ^^ a snad pojedu na výlet do Prahy nebo do Drážďan :) to se ještě uvidí :D no.. jdu nafotit ty věci na pupetku ^^

The Twins 6.díl 3/3

1. prosince 2011 v 19:06 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Moje máma. Ona.. je mrvá" začla brečet ještě víc, "a ještě k tomu dneska"
"co je dneska za den?" zeptal se trochu nechápavě
"dneska nic.. ale.. zítra mám narozeniny." Sebastienovi zazářili oči "taže už zítra" řekl si pro sebe. Pak přisedl s Lise a objal ji. Ona se jen svezla a opřela se o něj.
"proč jsi předtím nepřišel?" zeptala se, stále ještě ubrečená
"ah.. doufal jsem, že se nezeptáš, ale.. musel sem něco vyřídit, ale stejně to ještě není zcela vyřízené. Jestli bude, to záleží i na tobě."
"Na mě? Proč?"
"chceš to slyšet teď?"
"ano"
"tak fajn. Víš, celý život sem hledal právě tebe. Máš špatné sny kvůli tomu, že se ti vrací záblesky tvé minulosti. Víš, moc tě miluju. A to už přes 500 let. Jenže jedna stvůra mi tě v minulém životě vzala, musel jsem uzavřít smlouvu s bohem, že zabiji Everild, tu zrůdu, která ti to udělala. A ona je teď tady. Ty i já patříme ke dvoum nejsilnějším rodům upírů na světě. Zítra se projeví tvoje schopnosti. Ale neboj, nebudeš bezmyšlenkovitě sát krev komukoliv, kdo ti přijde na mysl. Zítra se musíš napít od svého bratra. Je to tvůj ochránce a on tím získá magické schopnosti, aby tě mohl lépe chránit. Před Everild. Já ji pak musím při nejbližším úplňku zabít, jinak.. může zabít ona mě. Pokud mi věříš, tak se zítra sejdeme zase tady. Ale přiveď sebou i svého bratra. Klidně mu vše řekni. A teď by bylo lepší kdybys šla do pokoje."
"Tomu nevěřím"
"Doufám, že časem uvěříš"
"to ti nemohu slíbit." Dořekla, pak jakoby usnula. Sebastien ji vzal do náručí a odnesl na pokoj. Annie nebyla moc nadšená, že jí přinesl spící, ale Alex, který tam stále seděl, byl rád. Sebastien beze slova odešel.

The Twins 6.díl 2/3

1. prosince 2011 v 19:03 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Ano, jistě. Teď mě omluv, mám na práci daleko důležitější věci, než tebe." Prostě si zmizela. "Změnila se v mlhu a odletěla. Samozřejmě. Tateova kouzla, jak jinak. Nebýt jeho, nikdy by to nebyla taková zrůda." Najednou najednou Sebastiena z úval vytrhl jakýsi šedovlasý kluk.
"Hej, pane, konečně sem vás našel"
"Ah, Luciene, vystrašil jsi mě"
"Omlouvám se.. mluvil jste s ní, že?"
"Ano, je to ona, bez pochyb. A ví o Lise" z jeho hlasu bylo slyšet trocha zoufalství.
"To je špatné. Měl by jste jít za Lisou. Zkuste jí vše vysvětlit. Třeba to pochopí, pokud ano, při úplňku bude její síla na vaší straně a porazíte ji."
"Jen pokud to pochopí. Sakra, už na mě čeká, a už určitě dost dlouho. Měl bych jít, rozmyslím si, jestli jí to řeknu až teď nebo později."
"štěstí, že úplněk byl včera"
"To rozhodně. Teď musím běžet" Sebastien doběhl k altánku zrovna, když už byla Lisa na odchodu.
"Prosím, princezno, počkejte na mě."
"Ne, nepřišel jsi, kdy jsi řekl. Myslela jsem, že jsem pro tebe důležitá."
"Jsi, ani nevíš, jak moc. Musím ti něco říct."
"Ne, nechci s tebou mluvit, nechci tě vidět!" vykřikla na něj a utekla zpět na pokoj. Tam řekla všechno Annie, která se o ní hned začala hezky starat a pokoušela se jí uklidnit. Po pár dnech se zase uklidnila a byla jako dřív. Vyhýbala se mu. Alex a Annie se o ní starali, aby na něj nemyslela.
Jednou - byl to den před jejíma 15týma narozeninami - seděla na posteli u sebe v pokoji a kreslila si. Annie seděla na židli a četla si. Najednou někdo zaklepal. "dále" řekla Lisa. Byl to Alex. Celý bledý a zadýchaný.
"Alexi, co se stalo!?" řekli téměř současně
"Mám špatné zprávy. Liso.. máma ona.." ani to nedokončil a Lisu zachvátila panika.
"Co je s ní!!?" vykřikla hystericky
"Ona je.. mrtvá" dokončil. Lisa začala hystericky plakat a Alex si musel sednou, aby nezačal taky.
"Jak se to..?" nedokončila
"Srazilo jí auto" řekl už trochu v klidu Alex. Lisa dál brečela. Annie se jí snažila uklidnit. Lisa popadla veškerou sílu, kterou měla a vyběhla z pokoje. "potřebuju být sama"bylo jediné, co řekla. Utíkala do altánku. Tam si sedla, schoulila se do klubíčka a brečela. Po chvíli k ní někdo přišel.
"princezno, copak se stalo?" byl to Sebastien s tak starostlivým pohledem, až to trhalo srdce.

The Twins 6.díl 1/3

1. prosince 2011 v 19:00 | Shira Elizabeth |  The Twins
Sebastienovi končila škola dřív než Lise, takže se vydal sledovat "tu novou" říkala, že se prý menuje Christiana. Ale čím víc jí sledoval, tím větší mel pocit že, Luciene má pravdu. Sledoval jí. A viděl tu dívku, která ho dříve svedla. Viděl, jak jí očima přímo hltají všichni kluci, okolo kterých projde. Viděl jak, číhá a čeká, až uvidí někoho z nich. Viděl jí. Ďábelsky krásnou královnu upírů. Tu, kvůli které zemřelo tolik mužů. Tu, kterou Sebastien přísahal zničit. Najednou stála sama na chodbě. Vyčkávala. On to věděl. Ale stejně se s ní bude muset jednou setkat. Vyšel zpoza rohu.
"Nečekal bych, že se tu objevíš" začal
"Ale ale.. můj příteli, jak bych nemohla. Když si přísahal mě zničit. Musím se pojistit, že ten kdo zemře, jsi ty a né já"
"Nic jiného bych ani nečekal"
"Jistě že, ale přesto by mě zajímalo, jak jsi posledních pár let žil? Jak se má tvá drahá ženuška? Pořád tak.. dětská?"
"Ani nevíš, jak moc toho nevíš"
"Ale nemysli si, že se ke mně nic nedostalo. Vím, že jsi jí ztratil a pak.. znovu našel. Alespoň se to tak zdá"
"Hmm.. mysli si co chceš, bude ti to k ničemu, až tě zabiju"
"Nech těch siláckých řečí, nepomohou ti, spíše naopak, pomohou tvé zkáze. Když tak přemýšlím, jen pokračuj."
"Přišla jsi, aby ses posmívala?"
"Je to jen jeden z důvodů"
"ah.. ty děvko"
"jak jsi mi to řekl?"
"děvko, nic víc nejsi. Své postavení jsi si vybyla na úkor ostatních. Nemáš ani právo být královnou"
" Neměla, pokud sem se jí stala, pak to nebylo jen mé rozhodnutí"
"Lhářko! Mého strýce jsi očarovala, aby zabil moje rodiče a pak ti předal korunu. To kvůli tobě se zbláznil a probodl si srdce."
"To je možná pravda, ale ta kouzla nebyla má" zpoza rohu vyšel její posluhovač - Tate.
"Vzpomínáš si na Tatea? Jak ten tě uměl pěkně zklidnit. Jako jediný mi zůstal věrný na vždy."
"Jistě, bezcharakterní zrůda jako ty."