"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

The Twins 3.díl 3/3

10. listopadu 2011 v 19:06 | Shira Elizabeth |  The Twins
"Sestřičko, běž a zkus se trochu prospat. Annie, ty jí hlídej" když holky odešli, ale zůstal na chodbě sám. Nebo to tak alespoň vypadalo.
"hej ty, vím, že tu jsi a taky vím, že máš něco za lubem." Luciene vystoupil zpoza rohu
"nejsem žádný hej ty, dávej pozor s kým mluvíš"
"možná, že bych měl, ale ty si dej pozor, koho sleduješ a odposloucháváš"
"já neodposlouchávám, jen sem šel kolem a zaslechl vás"
"kecy, viděl sem, jak na ní o hodině zíráš. Neví, co máš za lubem, ale dej si na mě pozor, jestli se k ní jen přiblížíš, tak poznáš mou nepříliš přátelskou stránku."
"Tu poznám jednou tak jako tak, je jedno jestli kvůli ní nebo kvůli tobě. A nemysli si, že proti mně máš snad nějakou šanci.. nemáš.. ani malinkou"
"to si jenom myslíš"
"Vím to, moc dobře to vím.." skončil Luciene a zmizel za rohem. Alex jen znechuceně pohlédl, chtěl se vrátit do svého pokoje, když najednou uslyšel výkřik. Vletěl k holkám do pokoje.
"co se děje?" okamžitě se zajímal. Lisa seděla na posteli a vystrašeně zírala do prázdna. Annie seděla vedle ní a snažila se jí uklidnit.
"Liso?" dotázal se Alex
"bráško.." zašeptala
"sestřičko, co se to zdálo?"
"byla jsem.. na místě, které vypadalo jako ze středověku.. byl tam ten kluk.. řekl mi.. že brzo mě najde a že mi začne nový život.. ale řekl to tak.. že se bojím, že se to vážně stane a nebude to hezké." Po tváři jí stekla slza
"neboj, bude to v pořádku, nic se ti nestane.."
"když já se toho tak moc bojim"
"neboj" uklidňoval ji. Moc to nešlo, ale nakonec byla už docela v klidu.
"Půjdu se projít" rozhodla se nakonec. Nechali jí. Alex šel do svého pokoje a Annie se zabavovala tak jako dřív. Lisa šla do parku. Došla k altánku a tam si sedla a jen koukala. Koukala na park, naprosto si nevšímala dění okolo. Viděla jen park..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama