"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Něco, co mě nikdy neunaví

25. října 2011 v 16:42 | Shira Elizabeth Freux
Myslím, že mě nikdy neunaví čtení. Neunaví v tom smyslu, že vždycky si budu ráda číst. Ale samozřejmě, že když budu číst celý večer, tak pak budu unavená :D Ráda čtu, ale knížka musí být zajímavá nebo mě musí nutit zjistit, jak to nakonec dopadne. Moje oblíbené knížky a popisy s názory najdete tady. Rozhodně toho bude brzo víc.
Ráda bych řekla, že je ještě něco, co mě nikdy neunavý, ale v tomhle jsem hodně nestálá.. často mě věci přestanou jen tak bavit.. je můžné, že mě za chvíli přestane bavit i čtení, kdo ví?? Chtěla bych mít jednu činnost u které bych jsi byla 100% jistá, že mě nikdy nepřestane bavit, ale asi jí nenajdu.

I když.. asi mě nikdy neunaví spaní :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama