"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Můj názor na drogy a alkohol

20. října 2011 v 16:55 | Shira Elizabeth Freux
Osobně nemám nic proti občasnému pití alkoholu. Pro mě je docela i zdravý xD Zvyčuje mi tlak, což se mi náramě hodí :) Ovšem, ale ne se každý večer zchlastat do němoty, aby pak člověk nevěděl co se stalo. Nebo aby v lepším případě prozvracel celou noc. To je pak na nic i jemu. Ale jen tak pro náladu, proč ne.
Co se drog týče.. chápu, když člověk experimentuje (ovšem, krom drog, kde je závyslost hned po prví dávce) zkusit si to jednou, dobře. Dávat si příležitostně, fajn.
Pokud jde třeba o trávu, když je to jen občas, je to fajn, pokud si člověk dá třeba jednou za půl roku. Pokud musí hulit každý den, je to už docela problém.
Potom jsou tu cigarety. Nemám nic proti kuřákům, ale já nikdy kouřit nechci.. a pokud ano, tak se toho jentak nezbavím. Proto se od cigatet musím držet dál.
Pak tu máme vodní dýmky. Ty mám ráda, jsou neškodné, zvlášť, když se k ní dostanu doslova jednou za půl roku :D
a Pak tu máme drogy jako kafe, čaj a čokoláda. Na čokoládě už asi závyslá sem, na čaji budu za chvíli taky a kafe nepiju xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama