"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Když nebe pláče

28. října 2011 v 13:42 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
"Janet šla spokojeně parkem domů. Obdivovala pozdimní přírodu. Všechny ty listy kolem. Krásné barvy. Slunce. Rozhodla se, že si na chvilku sedne na lavičku a bude jen koukat a obdivovat. Po chvíli k ní přihopsala veverka. Vyskočila na druhou stranu lavočky, než, kde Janet seděla. Koukala na ní svýma veverčíma očima. Přihopsla blíž. Janet vyndala z kapsy pár oříšků, které koupila pro svého křečka. Veverka se přiblížila a začala je louskat. Jak tam tak Janet seděla, ani si nevšimla, že se mezitím zatáhlo a už už to vypadá, že se rozprší.
Začali padat první kapky. Janet si jich nejprve nevšimla, ale když veverka zbystřila a utekla, rozhlédla se a zjistila, co se stalo. Už docela silně pršelo a tak vytáhla z tašky deštníka pomalu se vydala deštěm domů.
Občas se zastavila a sledovala svůj odraz v louži. Jindy zas pozorovala promáčené listí, po kterém jí to občas uklouzlo. "Takový krásný podzim" říkala si. Sledovala, jak ostatní lidé běhají, aby se skryli před těmi slzami nebe. Slzy nebe, tak jim říkala maminka, když se Janet jako malá ptala, proč prší.
Po asi půl hodině dorazila Janet domů. Celá promáčená a šťastná."

Stejně jako Janet mám déšť ráda. Ráda ho pozoruji. Ale raději zevnitř, protože když sem venku změním se v ovečku. Déšť je překrásný, jen vám neradím si brát děravé boty :)
Jednou už jsem jeden článek o dešti psala. Přidala jsem k němu totu písničku.
Když venku prší, vy sedíte doma a pustíte si tuto písničku, najednou vám dét přijde krásnější.
Možná trochu smutný, ale krásný.
Miluju vůni po dešti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 clerexe clerexe | Web | 28. října 2011 v 13:55 | Reagovat

krásný obrázky :))

2 Sussannah Affliction Sussannah Affliction | Web | 28. října 2011 v 14:05 | Reagovat

Pravdu máš dievča, ja zbožňujem ked je horúco a teplo a zrazu začne silný dážD... je to úplne nádherné... a tá vôňa taktiež... leto mám moc rada aj kvôli tomu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama