"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Jaký druh lidí mě přitahuje?

24. října 2011 v 16:22 | Shira Elizabeth Freux
Dlouhou dobu sem vůbec neměla jasno v tom, jací lidé se mi líbí. Chodila sem s navenek obyčejným klukem.. a tak. Ale asi sem na to přišla.
Líbí se mi zajímavý lidé. Na tom člověku musí být něco zajímavé.. cokoliv - vzhled, povahový rys.. taková ta věc, které si po chvíli všimnete. Třeba když se chová člověk trochu jako schyzofrenik, začne mě víc zajímat.
Prozměnu, když to ten člověk přebije nějakou strašnou vlastností, odradí mě to.
Dlouho sem to nehcápala, protože, když koukám na anime, zaujmou mě ti sladcí blonďáci, když koukám na fotky kluků třeba na netu, koukám po černých vlasech (I když poslední dobou koukám po všech možných barvách xD) a tak podobně. Když sem si pros´šla pár vztahama, tak sem si tohle uvědomila.
Jsem divná, ale holt to tak je :D
Tenhle obrázek sem vybrala, protože je to úžasný, i když to nejspíš neni zkutečný (nebo tak vyretušovaný, že to skutečně nevypadá :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama