"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

3 přání

16. října 2011 v 15:48 | Shira Elizabeth Freux
  1. Rozhodnutí. Moc bych si přála vědět, co chci. Vědět, co chci právě teď, co chci v budoucnosti. Všechno tohle bych chtěla mít už konečně rozhodnuté a být si jistá, že alespoň v něčem nejsem ztracená. Je to jedno z mých přání.. ano je malicherné, ale já to vážně potřebuju vědět.
  2. Přítomnost. Samozřejmě bych si moc moc prála, abych tu měla stále svojí rodinu, přesto ale vím, že na vždy tu nebudou. Proto bych si tak moc přála, aby byli, protože až tu nebudou, všechno bude na mě. Na mém nerozhodném já.
  3. Nevím, co víc bych si měla přát, přála bych si toho tolik, co není důležité a proto tohle přání nechávám prázdné a budu doufat, že jednou zjistím, co bych sem doplnila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama