"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Naked

15. září 2011 v 18:21 | Shira Elizabeth Freux |  Téma týdne
Když se řekne nahota, představím si buď nějaké.. hambaté fotky, videa a tak podobně.. také si ale vzpomenu na fotky Suicide Girls.
Vystavovat se a poutat takto pozornost, obzvláště opačného pohlaví, mi nepříjde jako zrovna.. slušné. Pkud jde o profilové fotky, na kterých sou slečny poloonahé - to je vážně trochu moc. Ale fotky, kde se 14ti leté slečny fotí jen ve spodním prádle a podivných polohách, to je trochu.. no trochu moc se snaží zaujmout. Nevím, zrovna vystavování svého těla mi není moc sympatické.
Prozměnu v antickém řecku (doufám, že to tak bylo :D), když sochali sochy mužů, taky nebyli oblečení. V tom bylo to umění - zachytit každý detail postavy. Někteří malíři se také rádi nechali inspirovat lidskou postavou, ale pozdější doba je donutila s tím přestat. Teď by si mohli pískat, protože teď jim nikdo nic nezakáže. Naopak, dnes se za umění považuje kde co.
Moc se mi líbí kult, kult? Suicide Girls. Sice se fotí někdy nahé, někdy polonahé, někdy oblečené, ale pokud se fotí nahé, jde přednostně ukázat umění na jejich těle - tím myslím tetování a piercingy. Neříkám, že mezi nimy není žádná, která by byla "bez poskvrny" ale je jich málo. Právě proto, že tyto modelky mají ukazovat, jak krásní jsou obyčejní lidé. Samozřejmě existují i Suicide Boys, ale ty zatím nejsou až tak moc známí. Líbí se mi také proto, že nejsou jako obyčejné modelky, nejsou vysoké ani přesně "tvarované" ale přesto jsou všechny neobyčejné. Proto si myslím, že jim jako málo kterým, nahota opravdu sluší.
Jen ať se lidí dál fotí jakkoliv odhalení, ale já to vážně vidět nemusím. Budu dále tiše obdivovat ozdobená těla Suicide Girls. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama