"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Gee o Cancer

18. září 2011 v 15:49 | Shira Elizabeth Freux |  Gerard Way
Zpěvák My Chemical Romance Gerard Way se pustil do obhajoby písničky Cancer (Rakovina), která je součástí nové desky "The Black Parade" vycházející u nás 23. října. Písnička Cancer je podle frontmana vůbec ta nejtemnější, kterou kdy napsal.

"Není to žádná romantická písnička," píše Way v prohlášení. "Je velmi přímá, hodně brutální, je prostě taková jako ta nemoc sama. Nicméně rakovina je samozřejmě jen metafora. Ale ¨ten song se dá chápat i jako o rakovině, protože když umře nějaký pacient, je to velmi silný moment. Já jsem chtěl od začátku napsat tu nejtemnější písničku a myslím, že se mi to povedlo."

A přestože nová deska ještě není na světě a pilotní singl Welcome to the black parade, teprve zaplavuje média (ve Velké Británii se aktuálně stal singlem číslo jedna), kapela samotná již mluví o dalším natáčení. Resp. již světu sdělila, kde by další desku rádi natočili a kde ne.

Jestliže nové album natočili v izolovaném studiu v Los Angeles, pak pro příště se vidí v úplně jiném prostředí. "Teď jsme byli hodně izolovaní a moc dobře jsme se necítili," řekl Way. "Moc jsme toho okolo sebe neviděli a myslím, že se to na nás podepsalo, a to ne až tak pozitivně. Možná i proto je nová deska ne až tak moc hezká."

A kde by teda chtěl natáčet příště? "Myslím, že už se tam vracet nebudeme, zkusíme něco úplně novýho. Už jsme mluvili o Japonsku. To bude pro nás taky cizí prostředí, ale aspoň nebudeme zavření v tom škaredým domě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ms. X Ms. X | Web | 18. září 2011 v 15:55 | Reagovat

děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama