"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

7.9.2011

7. září 2011 v 19:42 | Shira Elizabeth |  Slova o ničem - myšlenky, motivy, řeči
tak.. zase to se mnou není nejlepší.. tak si říkám, že vztahy asi nejsou zrovna to nejlepší pro mě.. ale tak.. uvidíme, jak to půjde teď :) třeba se to zase zlepší :) dnes tu nejspíš ještě napíšu něco o jedné knížce, co sem dneska přečetla a pak zase takový můj jeden výlev myšlenek, co mě tak napadlo. no.. za chvilku :)
Zítra bude zřejmě alespoň menší nakupování učebnic :) podle toho, jak vyjdou finance. Taky budu ještě zítra odpočívat a zase dělat nějakou činnost, která mě trochu zaměstná :)
Dneska sem měla první informatiku, zatím sem ještě nadšená, ale to bude tím, že sme nezačali prezentovat a dělat prezentace a vůbec xD tohle mi moc nejde, tak doufám, že se to zlepší :)
Jo všechno by se mohlo zlepšit no xD ale tak.. asi s tím zase moc neudělám no :D uvidíme :) teď půjdu něco dělat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama