"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Můj příběh

29. srpna 2011 v 23:12 | Shira Elizabeth |  Téma týdne
Můj příběh? Mám nějaký? Ano. Každý, kdo už nějakou dobu žije ho má.
Nemyslím, že by byl příliš zajímavý. Jde jen o několik kluků, spoustu přátel, dobrodružstvý.. a ovšechno to, na co nejspíš jednou zapomenu. Není zajimavý, jen možná pár vypjatých chvil a neuvěřitelných náhod. Myslím, že je spousta lidí, kteří mají příběho mnoho zajímavější, než já. Ale ten není můj. Nechci mluvit přímo o svém příběhu.. je to moc zdlouhavé a stejně se to jednou dozvíte..
Každý takový příběh je jedinečný jako lidé samotní. Je asi nesprávné ten svůj zavrhovat, protože je nudný, nezajímavý.. a tak. Ale abych pravdu řekla, myslím, že jsou takové, pokud někdo již od mladých let celý den sedí za počítačem a něco hraje, myslím, že moc zajímavý příběh nemá. Ale to se můžu klidně mílit, možná že i takový příběh vaší postavy v Lineage je zajímavý, co já vím :D zajímalo by mě, co si o tomhle myslíte :) Zajimají mě příběhy ostatních, ten můj nechci nikomu říct. Nechci, protože tak moc vzpomínek sem raději zapomněla, jen abych mohla jít dál a nezbláznit se.
Zajímalo by mě, jestli máte vy taky takové příběhy na které raději částečně zapomenete, než aby ste každou noc museli být smutní..??

omlouvám se, myslím, že to mohlo být i lepší..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama