"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Dracula

26. srpna 2011 v 21:44 | Shira Elizabeth |  Knížky
Bram Stoker

Jonathan Harker jede na hrad hraběte Drákuly, aby s ním projednal koupi domů v Londýně. Jeho návrat domů se stále protahuje, skoro jako by se už nikdy vrátit neměl. Jeho snoubenka Mina jede na návštěvu ke své přízelkiny Lucy, kterou postihne podivná choroba. Později se uvidí, že vše špatné je dílem zlomislného hraběte Drákuly.

Kniha se skládá ze zápisů z deníků, dopisů a novinovcýh článků. Tedy za všeho, co hlavní postavi psali nebo četli. Díky tomu vše vidíme jejich pohledem.

Kniha se mi líbila, jen bych přidala pár obrázků a zvětšila písmenka :D ale jinak to bylo moc hezké a kdybych měla čas, přečetla bych si to znovu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama