"To byla jenom povídka. Jenom pokus, kterým jsem měl zabít vleklé odpoledne v práci. Místo abych s postavou v příběhu chodil od scény ke scéně, musí přece existuvat nějaká metoda, jak.. střih, střih, střih. Jak přeskakovat. Od scény ke scéně. Jak ukázat všechny stránky příběhu, ale od každé jen její jádro. Její stěžejní okamžik. A pak další stěžejní okamžik. A potom další." - Chuck Palahniuk

*Vašich komentářů si cením víc, než čísílek na počítadle.*
*Pokud objevíte nějakou hrubku, tak mi to řekněte... Já je někdy fakt vůbec nevidím :c *
*Když kliknete na obrázek, pravděpodobně na vás vyskočí zdroj. Když ne, tak je můj.*

Deltora

26. srpna 2011 v 22:06 | Shira Elizabeth |  Knížky
Emily Rodda

Kouzelný pás Deltory byl zničen. Niní zemi ohrožuje Pán Stínů. Lief dostane od svého otce úkol - nalézt ztracené kameny a přidat je do pásu. Na jeho cestách ho doprovází bývalý hradní strážce Barda a později se přidá ještě Jasmína - dívka, která žila v Lesích hrůzovlády. Sága obsahuje v první sérii 8 knih, v druhé a třetí 3. v Prvních sedmi dílech hledají Lief a jeho společníci kouzelné kameny a v poslední přichází konečné rozuzlení. Druhou a třetí sérii jsem nečetla.

Kniha je psaná velmi poutavě. Díli jsou poměrně krátké, takže vás na konci trochu štve, že už to máte přečtené. Samozřejmě je také napínavá a objevují se zde všelijaké fantasy stvoření.

Prvních 8 knih sem četla už dvakrát. Líbili se mi. Další díli.. k těm se asi jen tak nedostanu, právě teď mám jiné oblíbence. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama